Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāpēc Arstarulsmirus nožēlo dziesmas “Taisnā tiesa” tapšanu?

Arstarulsmirus , STV Pirmā! ekrānšāviņš

Arstarulsmirus , STV Pirmā! ekrānšāviņš

Otrdienas vakarā televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šova “Kad viņas satiekas” vadītājas Sanda Dejus, Kristīne Virsnīte un Dagmāra Legante – Celmiņa viesos būs aicinājušas ne tikai populāro kantri dziedātāju Linitu Mediņu, bet arī mūziķi Arstarulsmirus, kurš iepriekš plašāk zināms kā Gustavo. Līdzās atklātām sarunām, mūziķis ļaus sevi izaicināt arī humora pilnajā rubrikā “Saki patiesību vai ēd riebeklību”, kurā uz spēles tiek likti atklāti un provokatīvi jautājumi – bet ja nav dūšas uz tiem atbildēt, ir jāēd kāda no iepriekš sarūpētajām “riebeklībām.”

Dagmāra Legante mudinās mūziķi atklāt trīs lietas, kuras viņš savā dzīvē nožēlo visvairāk. Līdzās vecāku iekrājumu “patukšošanai” tik ļoti kārotājam mopēdam, mūziķis pieskarsies arī kādai skandalozai tēmai, kas savulaik bija zināma teju katram mūziķa fanam. Proti – dziesma “Taisnā tiesa,” kurā izskan apvainojumi viņa kolēģim - Ozolam, ar kuru tolaik Gustavo bija nostājies “uz kara takas.” “Es principā to nožēloju. No cilvēciskā skatu punkta - es saprotu, kādu iespaidu tas atstāj ne tikai uz Ģirtu, bet arī uz klausītājiem. Es to nenožēlotu, ja tajā laikā mums būtu bijusi vienošanās un mēs saprastu – OK, tā ir spēle. Es uzrakstīšu tā, tu uzraksti tā un mēs abi no tā iegūsim. Bet tas tā nebija,” raidījumā atklāts būs Arstarulsmirus.

Vairāk par to, ko šobrīd dara mūziķis un kas viņa dzīvē mainījies, uzzini otrdienas vakarā, “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas.”

Skaties raidījumu "Kad viņas satiekas" otrdien 21:35.

Ja esi aizmirsis, par kādu dziesmu bija runa - noklausies zemāk.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...