Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kašers ar līgavaini dod pretī kritiķiem ar rozā pirmskāzu fotosesiju

Kašers un Jānis Miņins, kanāla "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Kašers un Jānis Miņins, kanāla "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Influenceris Kaspars Blūms - Blūmanis jeb Kašers un fitnesa treneris Jānis Miņins drīz dosies uz Dāniju, Kopenhāgenu, kur, atšķirībā no Latvijas, viņu laulība tiks oficiāli reģistrēta. Vīrieši pirms kāzām uzrīkoja sev fotosesiju, kura nu jau sacēlusi vētru sociālajos tīklos.

Šajā fotosesijā vīrieši pozēja speciāli viņiem darinātos tērpos dažādos rozā krāsas toņos. “Rozā tērpi tāpēc, ka īstenībā mēs visam šim piegājām loti klišejiski, jo parasti puiši taču nevelk rozā. Un, protams, visiem ir savi komentāri un viedokļi. Mēs darījām tieši, tā, kā gribējām. Lūdzu, dāmas un kungi, rozā - geju krāsa. Pa pilnu programmu. Šī īstenībā ir tā krāsa, kuru mēs ikdienā nevalkājam. Tieši tāpēc mums likās interesanti paspēlēties ar to. Pati mašīna bija zilā krāsā, mēs rozā, baloni rozā. Viss piederējās pie lietas,” tā Kašers.

https://www.instagram.com/p/CPxaD8UpcsU/

https://www.instagram.com/p/CPxaPZbJvCX/

https://www.instagram.com/p/CPxabLPJlnm/

“Šī bja tā reize, kad es Jānim uzticēju pameklēt kaut kādas oriģinālākas pozas, jo laiks ir nauda. Protams, ka jūtam arī ārkārtīgi lielu sagurumu, jo kāzu datums tuvojas, bet vēl ir jāizdara ļoti daudz darbu. Mums vēl būs arī medusmēnesis. Tāpat jūtam arī sabiedrības spiedienu - katram ir savs viedoklis. Lai arī mēs skatītājiem parādīsim, kādas būs mūsu kāzas, to pašu kodolu vēlamies paturēt sev, jo patiesībā jau tā ir mūsu diena un tam, kas būs starp mums, jābūt prioritātei,” Kašers komentēja kāzu plānus.

Vairāk ekskluzīvu ieskatu vīriešu kāzās meklē 1188 Play, kā arī kanāla “STV Pirmā!” šovā “Slavenības. Bez filtra”, kurš TV ekrānos redzams no pirmdienas līdz ceturtdienai 18.30 un 21.05.

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...