Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kašers atrāda savu jauno ģimenes auto

Foto: Kašers, ekrānšāviņš "STV Pirmā!"

Pēc neskaitāmiem ss.com pavadītiem vakariem, diskusijām ar mīļoto un pat numura zīmes ciparu numeroloģiskās analīzes, šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Kaspars Blūms – Blūmanis beidzot ir iegādājies jaunu auto, kurā būs vieta arī jaunajam mājdzīvniekam – sunītei.

“Tik tikko nopirku mašīnu un man nav ne mazākās nojausmas, kas ir kas, jo te viss rādās krievu valodā. Nesaprotu, kur jāskatās benzīns, bet gan jau tikšu galā, esmu liels, pieaudzis puisis,” sūkstās Kašers, kurš atzīst, ka ir virspusējs auto eksperts.

“Ja godīgi, man nekad nav bijusi mašīna ar tik lielu priekšu, un par to es bišķiņ baidos. Interesantas sajūtas,” tā multimākslinieks. “Ilgi čakarējāmies, lai pieslēgtu Jāņa telefonu pie mašīnas. Vēl nezinām, kā ieslēgt to salona nakts apgaismojumu, jo nevaram atrast, kur ir tā poga. Bet tāpēc ir Google un Youtube!”

Abi mīlnieki mašīnu iesvētīja, aplaistot ar bezalkoholisko šampanieti.

Vairāk par abu kopdzīvi un gatavošanos ilgi gaidītajam brīdim - kāzām, skaties kanālā “STV! Pirmā” pirmdienas līdz ceturtdienai 18:30 un 21:00 vai jebkurā laikā slavenību portālā 1188 Play!

Par Kašeru lasi arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...