Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kašers un Jānis paziņo: “Esam gatavi kāzām!”

Foto: Kašers ar Jāni. Fotogrāfs: Artūrs Martinovs

“Esam gatavi kāzām! Tērpi ir uzšūti, gredzeni sataisīti, viss rezervēts, kurpes ir nospodrinātas – Dānija mūs gaida,” paziņojuši “STV Pirmā” šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Kašers un viņa līgavainis, fitnesa treneris Jānis Miņins.

“Esam nopirkuši arī dārgāko šampanieti, kuru varējām atrast, jo tā tomēr ir īpaša diena. Mums būs līdzi mūsu draudzene Dace un Samanta Tīna, kā arī fotogrāfs,” sajūsminājās Kaspars. “Protams, vislielākais satraukums būs pašā kāzu dienā. Šobrīd mums ir tādas nenormāli foršas sajūtas, jo esam sagatavojušies.” Savukārt Jānis spriež, ka abus sagaida nevis medusmēnesis, bet gan medusdzīve. Par fanu daudz apspriesto pēckāzu uzvārdu jautājumu Kašers atbildēja, ka to sabiedrība uzzinās, kad pāris atgriezīsies Latvijā pēc kāzām Kopenhāgenā. Skaidrs ir vien tas, ka abu uzvārdos būs apvienoti jau esošie.

Ekskluzīvu saturu par abu vīriešu kāzām meklē “STV Pirmā!” šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai, bet 22. jūnijā skatītājus priecēs īpašs kāzu speciālizlaidums. Tāpat jebkurā sev ērtā laikā šova notikumiem dzīvo līdzi portālā 1188 Play!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...