Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Katrīne Sauliete mīļotajam jubilejā uzdāvina maisiņu ar voblām

foto: Katrīne Sauliete un Pēteris, ekrānšāviņš 1188play.lv

foto: Katrīne Sauliete un Pēteris, ekrānšāviņš 1188play.lv

Influencere un “Ģimene burkā” zvaigzne Katrīne Sauliete šova jaunākajā epizodē ļāvusi ieskatīties savas otrās pusītes, pilota Pētera dzimšanas dienas svinībās. Kamēr Saulietei lēnām tuvojas 40. dzimšanas diena, viņas partneris maijā nosvinēja 29. dzimšanas dienu. Pusnaktī kopā ar bijušā vīra, hokejista Kaspara Saulieša meitām viņa apsveica jauno dzīvesbiedru, dāvājot maisiņu ar kaltētām zivīm un kalmāriem. “Tās ir viņa uzkodas, kuras tiek turētas pie gultas. Viņš tās ēd visu laiku,” izteicās Sauliete. Tam sekoja arī lielāks pārsteigums - virtuālās realitātes brilles: “Es domāju, ka puisīšiem patīk šādas dāvanas.”

“Šī ir otrā Pētera dzimšanas diena, kuru mēs pavadām kopā. Pirmajā es viņam pusnaktī atnesu vienu mazu kūciņu ar svecīti,” komentē influencere. “29 ir pietiekoši. Tas ir atkarīgs no tā, kāds ir pats vīrietis. Var būt tā, ka 29 gados ir pilnīgs bērns, bet var arī būt tā, ka uzņemas atbildību un ir vīrišķīgs.”

Mazā Kortnija Pēterim pasniedza kartiņu ar pāra zīmējumu un uzrakstu “mīlu tevi”, savukārt Kerija kartiņā bija uzrakstījusi apsveikumu un uzzīmējusi pilota mīļākās lietas – “Netflix”, zivis, picu, lidmašīnu un ledusskapi.

Skaties "Ģimene burkā" kanālā 360TV no pirmdienas līdz ceturtdienai 17:55 un 20:35, bet visu diennakti - 1188 Play.lv

Kā zināms, skaistumkaraliene un hokejists Kaspars Saulietis gredzenus mija 2008. gada 20. jūnijā, taču abu attiecības izplēnēja pēc aptuveni 10 laulībā pavadītiem gadiem.

Par Katrīnes Saulietes dzīvi un attiecībām lasi šeit:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...