Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kāzas, randiņi un mazuļa sagaidīšana TV kameru priekšā – “Ģimene burkā” jaunā sezona

Uģis Kuģis ar sieviņu gaida otro mazuli, foto: 360TV, Ģimene burkā

Kā pēc šķiršanās izveidot jaunas attiecības un palīdzēt bērniem tikt galā ar pārmaiņām? Vai iespējams rast kompromisu un piepildīt sapni par ideālām kāzām, ja līgavainim un līgavai ir krasi atšķirīgi uzskati? Kā sagatavoties otrā bērniņa ienākšanai ģimenē? Šīs daudzām Latvijas ģimenēm tik tuvās tēmas realitātes seriāla “Ģimene burkā” jaunajā sezonā ar “vēlmju burkas” palīdzību šķetinās Agrita Bindre – Blumenaua, topošā Kļavu ģimene, kā arī Uģis Kuģis ar sieviņu Lindu – šova jaunās sērijas pie 360TV skatītājiem nonāks jau no 24. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 17:55 un 20:30. Turklāt “Ģimene burkā” notikumiem iespējams dzīvot līdzi arī Tet+ un slavenību portālā 1188 Play.

Kā sākt jaunu dzīvi pēc šķiršanās?

Pēc skaļās šķiršanās no vīra, Agrita Bindre – Blumenaua nu bauda brīvas sievietes statusu, visu uzmanību veltot bērniem un darbam. Taču ikdienas skrējienam pa vidu cenšas izbrīvēt laiku arī savas privātās dzīves sakārtošanai – gan risinot šķiršanās jautājumu ar bijušo vīru, gan ļaujoties randiņiem un jaunām attiecībām. Pēc vīra aiziešanas Agrita ir piedzīvojusi elpu aizraujošas pārvērtības - viņa atbrīvojusies no vairāk nekā 25 kilogramiem un sievišķīgi uzplaukusi. Likumsakarīgi, ka to pamanījuši arī pielūdzēji, kuri burtiski spieto ap simpātisko sievieti. Ar vienu no viņiem Agritai izveidojusies ciešāka saikne un sieviete priecājas par nekad iepriekš nebaudītu atbalstu, rūpēm un vīrišķīgu cieņu kā pret viņu, tā bērniem. Tāpat Agritai aktuāli kļuvuši jauna mājokļa meklējumi – bērni esošajā mājvietā ļoti slimo un mediķi iesaka krasi nomainīt vidi, tāpēc viņa aktīvi domā par dzīves vietas maiņu. Kā uzsākt jaunu dzīvi pēc šķiršanās, iespējami nesaudzīgāk pārmaiņām sagatavojot bērnus? Kā četru bērnu mammai atrast laiku randiņošanai un kā zināt, ka pienācis laiks mīļoto iepazīstināt ar atvasēm? Kā noslēgt rēķinus ar pagātni, lai ar gaišu skatu raudzītos nākotnē? Šie būs jautājumi, kurus Agritai “Ģimene burkā” jaunajā sezonā palīdzēs risināt “vēlmju burka.”

Kuģu ģimene sagaidīs dēlu vai meitu?

Pavisam nesen visa Latvija dzīvoja līdzi Uģa Kuģa un viņa sievas Lindas ceļam līdz otrā mazuļa ienākšanai ģimenē. “Ģimene burkā” otrās sezonas noslēgumā vēdiskais filozofs paziņoja tik sirsnīgos jaunumus – Latvijas gaidītākais mazulis ir pieteicies un nu skatītājiem šova jaunajā sezonā būs iespēja dzīvot līdzi bērniņa gaidīšanas laikam un arī tik īpašajam mirklim, kad tas nāks pasaulē. Kā grūtniecības hormonu spēlītes pamainīs harmoniskās Kuģu ģimenes attiecības? Kādi rituāli jāveic krišnaītiem, lai sagatavotos dzemdībām? Vai sonogrāfija ir iejaukšanās dievišķajos plānos? Kādu pūriņu mazulim sarūpēs Linda un kuras šķietami ierastas lietas tajā ir absolūti liekas? Un galu galā – Tamals sagaidīs māsiņu vai brālīti? Cik emocionāli Linda paziņos Uģim par gaidāmā bēbīša dzimumu un kāda būs viņa reakcija? Kuģu ģimenes pirmais dēliņš pasaulē nāca mājdzemdībās – vai tā būs arī šoreiz un vai līdz dzemdībām Uģis Kuģis paspēs tikt pie autovadītāja apliecības, lai pats, sēžot pie stūres, varētu lepni kuplo ģimenīti aizvest kurp vien nepieciešams?

Kā pārim rasts kompromisu kāzu plānošanā?

Šovā “Lauku sēta” iepazītais Aigars Kļavs un Evita Riekstiņa gatavojas kāzām, kurām liecinieki būs arī “Ģimene burkā” skatītāji. Taču līdz tik ilgi gaidītajam notikumam, šķiet, jāapēd nevienu vien pudu sāls. Kā rast kompromisu pārim, kurā vīrs gluži kā sadedzis uz precēšanos, kamēr topošā sieva šim notikumam pieiet ar vēsāku prātu? Kā sarīkot romantikas pilnu notikumu, ja līgavainim, šķiet, prātā tikai izklaides un pat pirmajā kāzu nakti priekšroku viņš grasās dot tusiņam ar draugiem nevis divvientulībai ar mīļoto? Vai “vēlmju burka” palīdzēs tikt pāri aizvainojumam, kad šķiet, ka dari visu, lai iecerētais izdotos, kamēr otrs atļaujas paveikto kritizēt? Kā saprast, kuras domstarpības ir tikai pirmskāzu stress, bet kuras ir vērts šķetināt jau nopietnāk? Un galu galā – cik vērienīgas būs Aigara un Evitas sapņu kāzas?

Dzīvo līdzi ģimeņu ikdienai, sadzīvei un attiecībām realitātes seriālā “Ģimene burkā” jau no 24. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 17:55 un 20:30 kanālā 360TV, un visu diennakti izklaides platformā Tet+ un slavenību portālā 1188 Play.

Kamēr gaidi "Ģimene burkā" jauno sezonu, ieskaties 1188 Play video no iepriekšējās sezonas spilgtākajiem notikumiem. Pēc tam iemet aci arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...