Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko darīt, ja sausums “tur” traucē tuvībai?

Apelsīns, unsplash.com

Apelsīns, unsplash.com

Viens no izplatītākajiem menopauzes blakusefektiem ir maksts sausums. Diskomforts, ko šis sausums rada, neļauj sievietei izbaudīt seksuālo tuvību un padara to par nepatīkamu pieredzi. Tomēr, vai zināji, ka maksts sausums nav saistīts tikai ar menopauzi? Tas var skart sievieti jebkurā vecumā un ir dažādi faktori, kas to izraisa:
• izjaukts hormonu līdzsvars;
• kairinājums no alergēniem vai kairinošām vielām;
• infekcija – bakteriālā vaginoze, kandidiāze, trihomoniāze;
• trauksme, stress vai nervozitāte;
• pārmērīga alkohola lietošana un smēķēšana;
• slimības: diabēts, hipertensija, multiplā skleroze, endometrioze.

Veselīga seksuālā dzīve ir viens no pāra attiecību stūrakmeņiem, bet, ja sieviete intīmo attiecību laikā jūt sāpes, tas nesagādā baudu nevienam no partneriem. Par laimi, ir varianti vaginālā sausuma novēršanai, jo atsacīšanās no mīlēšanās pavisam vai samierināšanās tikai ar vienas puses apmierināšanu nebūs īstais risinājums.

“D&A Secrets” speciālisti iesaka lietot organiskus dabīgus produktus – konkrēti YES personīgos lubrikantus, intīmos mazgāšanās līdzekļus un mitrinošos gēlus. Kompānijas dibinātāji ir veikuši rūpīgu atlasi, lai saviem klientiem piedāvātu produktus, kas sniegs maksimālu mitrināšanu, neielaižoties kompromisos ar maksts mikrofloru un nekairinot to, kas diemžēl ir bieži sastopami blakus efekti, ja tiek izmantoti produkti, kuru sastāvā ir sintētiskas sastāvdaļas un ķimikālijas.

1. Svarīgākais ir ikdienas kopšana, proti, kāds līdzeklis tiek izmantots intīmās zonas mazgāšanai. Organiskās, īpaši maigās putas YES CLEANSE
palīdz saglabāt vaginālo ekoloģiju, tajā pašā laikā iedarbojoties atsvaidzinoši un attīroši. Putu sastāvā ir kliņģerīte un alveja, kas nomierina un pabaro kairinātu gļotādu, turklāt putām ir īpaši ekonomisks tilpums, kas būs pietiekams vairāk kā 200 lietošanas reizēm.

2. YES VM gēls vagīnas mitrināšanai ir paredzēts, lai sievietes varētu novērst kairinājumu, niezi un dedzināšanu makstī. Tā kā gēla pH līmenis atbilst dabīgajam vagīnas pH, gēls palīdzēs atjaunināt aizsargājošo skābuma līmeni un novērsīs vaginālo atrofiju un sausumu. Tas ir īpaši piemērots dāmām, kurām līdzīgi produkti no citiem ražotājiem rada alerģiju, jo gēls ir hipoalergēns – bez smaržas un krāsas, turklāt nerada lipīguma sajūtu.

3. Īpaši intensīvai un samtainai slīdēšanai intīmo attiecību laikā piemērots būs lubrikantu komplekts YES DG (Double Glide), kurā ietilpst divi dažādi lubrikanti – uz eļļas un ūdens bāzes. Lubrikantu uz ūdens bāzes (YES WB) var lietot kopā ar prezervatīviem, savukārt lubrikants uz eļļas bāzes (YES OB) tam nebūs piemērots. Ja pāris prezervatīvus neizmanto, tad var izmantot abus lubrikantus kopā – vienu sievietei, otru vīrietim, tādejādi pastiprinot izjūtas un baudu.

Visi YES produkti ir organiski sertificēti. Pilnu YES produktu klāstu iespējams atrast veikalā D&A Secrets, kas ir oficiālais produktu izplatītājs Latvijā. “D&A Secrets” aicina izpētīt sevi, piepildīt fantāzijas un vēlmes, vienlaikus rūpējoties par intīmo veselību!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...