Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ko par Olgu domā Kaspara Kambalas mamma?

Kaspara Kambalas mamma, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Kaspara Kambalas mamma, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Nevienai vien sievai ir problēmas ar vīramāti, taču sportista Kaspara Kambalas jaunā sieva un šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga ar viņa mammu jūtas kā no vienas cilts - abas ir gara auguma, slaidas, ar garām rokām un kājām, kā arī ļoti smaidīgas un smejošas: "Kad es pirmo reizi ieraudzīju viņa mammu, es biju pārsteigta par to, cik viņa ir skaista un gara. Viņai tas tipāžs ir kā man. Kaspara mamma ir fantastiska sieviete. Viņa ir kā forša feja." Savukārt Olgas jaunākā meita nesen iegūtajā vecmāmiņā saredz nevis maģisku būtni, bet gan kaut ko no ikoniskās aktrises Merilinas Monro.

Pati māmiņa stāsta, ka ir pārlaimīga, ka beidzot ar kādu no dēla sievām var runāt latviski. Kambalas mamma pastāstīja, ka tomēr starp abām ir viena liela atšķirība: "Viņa ir tāda sportiska un var saņemties uz diētām, bet es nekad tāda neesmu bijusi. Es vairāk cenšos radīt tādus apstākļus, lai man iznāktu, bet ja es tā konkrēti gribētu, piemēram, neēst... nē."

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā ir ekskluzīva iespēja apskatīties uz Kambalas mammu, kura parasti vairās no publicitātes!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...