Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kulinārija jau “asinīs?” Roberto Meloni radinieks ir bijis pasaulslavenā Frenka Sinatras pavārs

Roberto Meloni 360TV sarunu šovā "Vakars uz dīvāna", ekrānšāviņš

Roberto Meloni 360TV sarunu šovā "Vakars uz dīvāna", ekrānšāviņš

Viesojoties kanāla 360TV izklaidējošā šovā “Vakars uz dīvāna” , kas pie skatītājiem nonāk pirmdienās, vienmēr pozitīvais Roberto Meloni atklāj līdz šim nezināmu faktu par sevi un savu ģimeni. Izrādās, viņa radinieks ir bijis pasaulslavenā dziedātāja Frenka Sinatras pavārs un iespējams tieši no viņa Roberto mantojis mīlestību pret ēdienu un kulināriju.

“Mana tēta ģimenē bija astoņi brāļi un tētis ir vecākais. Man ir trīs onkuļi, kuri ir pavāri,” raidījumā sacīs Roberto un pajokos, ka nevarot saprast, kāpēc nekas no radinieku talantiem nav iedzimis arī viņā. “Es taču kad sāku strādāt nevarēju atšķirt sīpolu no ķiploka. Es tikai ēdu,” smejoties sacīs šarmantais itālis.

Vaicāts, vai viņš zina, ko vislabprātāk ēdis Frenks Sinatra, Roberto sacīs, ka onkulis esot pratis gatavot ļoti garšīgu pīli un tā savulaik īpaši garšojusi arī leģendārajam dziedātājam. Interesanti, ka Roberto onkulis esot servējis maltīti arī aktierim Čārlijam Čaplinam. Tiesa, par viņu klīstot nostāsti, ka mēmā kino zvaigzne esot bijis visai cimperlīgs un prasīgs viesis.

Skaties raidījumu "Vakars uz dīvāna" pirmdienās 21:00 telekanālā 360TV.

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...