Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lai ir paliekoša vērtība! Magone savu otro dzejas krājumu veltījusi meitai

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!"

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!"

Televīzijas sievietēm “STV Pirmā!’ veidotā realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem nav palicis nepamanīts fakts, ka dzejniece Magone Šutoviene aktīvi ķērusies pie sava otrā dzejas krājuma gatavošanas. Gan aicinot pie sevis viesos dzejnieku Janu Ikess, kurš neliedz radošu atbalstu un padomu dzejniecei, gan organizējot krājuma noformēšanas un izdošanas darbus. Nu darbi iegājuši finiša taisnē un šī vakara sērijā šova zvaigzne saņems pirmo metienu ar jauno dzejas krājumu, kuram dots zīmīgs nosaukums – “Magoņu atklāsmes.”

Grāmatas vāku rotā glezna, kur atveidota māte un meita un Magone neslēpj – šāds zīmējums nav izvēlēts nejauši. Dzejas krājums ir dāvana viņas meitiņai Magnolijai Latvijai, kura pavisam drīz svinēs pirmo jubileju. “Šis krājums ir domāts meitiņai uz dzimšanas dienu kā dāvana no mammas. Citi dāvina lelles, kaut kādas īslaicīgas un varbūt nevajadzīgas mantas, es esmu nākusi pie domas, ka labāk bērniņam būtu uzdāvināt paliekošu vērtību. Nu labi, viengadīgs nelasīs un nesapratīs, viņam pilnīgi vienalga. Bet dzīvē un pusaudzes gados tas ies viņai līdzi visu dzīvi un jebkurā vecumā viņai tas būs aktuāli. Vecumdienās paraudās, ka tā mammīte bija tāda forša, bet kā pusaudze var pasmelties kādu padomu dzīvei,” savus apsvērumus skaidro košā dzejniece.

Arī šī grāmata, gluži tāpat kā pirmais krājums, veidots ar pseidonīmu Magone Liedeskalns. Šis spēcīgais uzvārds dzejniecei ir ļoti tuvs – tas apzīmē senu kulta vietu Jaungulbenē un Magones dzīvē devis ļoti daudz. Tieši tāpēc viņa pat apsverot domu šo uzvārdu pieņemt arī “īstajā dzīvē”” ne tikai kā radošo pseidonīmu.

Izlasi arī:

Magone satraukta – vīra prombūtnes laikā pie viņas nakšņos kolēģis – dzejnieks no Liepājas

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...