Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Latvija zaudē Vācijai un neturpina cīņu ceturtdaļfinālā

Foto: ekrānšāviņš 1188 Play, Latvijas izlases vārtu guvums

Foto: ekrānšāviņš 1188 Play, Latvijas izlases vārtu guvums

Uz izšķirošo Latvijas – Vācijas spēli tika liktas visaugstākās likmes, jo tās svaru kausos bija iespēja mūsējiem turpināt dalību Pasaules čempionāta hokejā ceturtdaļfinālā. Latvijas izlasei bija nepieciešama uzvara vai neizšķirts, taču diemžēl veiksme šajā mačā bija Vācijas izlases pusē un ar rezultātu 2:1 Latvija no turpmākās cīņas izstājās.

Jau pirmajās sekundēs nonācām iedzinējos - Vācijas izlase ātri pārgāja uzbrukumā un spēja radīt bīstamus momentus “no nekā” – jau mača sākumā gūstot 2 vārtu pārsvaru.

Arī Latvijas izlase bija gatava spēlei uz “visu vai neko” un cīnījās līdz pat pēdējai sekundei – puiši aktīvi dzinās pakaļ uzvarai un atdeva sevi visu spēlei. Vienu vārtu pārsvaru izdevās atgūt Rodrigo Ābolam, kurš izgāja skaistā pretuzbrukumā “trīs pret vienu” un pēc Balinska piespēles guva savus pirmos vārtus šajā čempionātā

Spēlei papildus adrenalīnu noteikti piešķīra arī līdzjutēji, kuri pirmo reizi šajā čempionātā mačam līdzi juta klātienē, pieskandinot arēnu ar uzmundrinājuma un atbalsta saucieniem.

Noskaties lielisko Rodrigo Ābola vārtu guvumu, kā arī fantastiskās Latvijas – Vācijas spēles spraigākos momentus. Arī turpmāk Pasaules čempionāta hokejā 2021 fināla mačiem seko līdzi 1188 Play. Tāpat portālā jau šobrīd vari novērtēt video apkopojumus ar katra Latvijas izlases hokejista individuālo sniegumu visā čempionātā.

Izlasi arī šo:

 • Tests: cik liels hokeja fans esi?
 • Rešetins uz hokeja spēlēm netaisās iet - labāk tā vietā nopirks dīvānu!
 • Kādu fanošanas līmeni sasniedzis Renārs Zeltiņš?
 • Kur skatīties sporta tiešraides ārpus mājas?


 • Ielādējam...

  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...

  Ielādējam...

  Loading...
  Loading...
  Loading...
  Loading...