Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lembis jau ir pagātne. Olimpiskajā Pekinā brāļi Šici pasauli pārsteigs ar Bingu

Andris un Juris Šici, 360TV

Latvijas kamaniņu braukšanas šī brīža slavenākie braucēji – brāļi Juris un Andris Šici pēdējās sezonās uzrāda arvien augstākus rezultātus, mērķtiecīgi ejot pretim savam vienīgajam mērķim – zeltam Olimpiskajās spēlēs Pekinā. Viņi paši gatavo arī savas kamanas, kuras katra tiek saukta savā vārdā. Iepriekš bijuši Lembis, Jēpis, Bencis, Tahions, Antiņš un Vēja māte, bet kamanas, kas radītas Pekinas olimpiskajām spēlēm saņēmušas vārdu “Bings”. Kāpēc tieši tādu? To mēs sapratīšot, kad spēles būs klāt, - intervijā raidījumam “Hattrick ar Puči” atklāj brāļi Šici.

Plašāka saruna ar Juri un Andri Šiciem jau šī vakara raidījumā “Hattrick ar Puči" kanālā Best4SportTV, bet trešdienas vakarā kanālā 360TV. Tāpat raidījumā Armands Puče turpinās ieskatīties starp rindām Latvijas sporta ziņu virsrakstiem, analizējot Latvijas futbola valstsvienības jaunā cikla sākumu, pētot Latvijas Basketbola valstsvienības jaunā trenera Luka Bianki personības neredzamās šķautnes, kā arī vērtējot Latvijas Hokeja savienības interesantus jaunievedumus, godinot Latvijas hokeja vēsturi. Savukārt "Hattrick" ķermeņa eksperte, fizioterapeite Agneta Liepājniece atklās spilvena lomu sportistu un visu pārējo cilvēku dzīve.

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un Hattrick Youtube kanālā, bet trešdienās, 22:25 kanālā 360TV

Lasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...