Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Lūk, kā izvēlēties piemērotu mākslas darbu un rāmi – dāvanai, interjera dekorēšanai, priekam!

Sienas dekori, Photo by Jonny Caspari on Unsplash

Sienas dekori, Photo by Jonny Caspari on Unsplash

Mākslas darbs pie sienas ne tikai izceļas interjerā, bet norāda uz cilvēka gaumi, estētiskumu un pat ikdienas nodarbošanos un hobijiem. Ņemot vērā, ka oriģinālie mākslas darbi maksā apjomīgas summas, lieliska alternatīva ir reprodukcijas. Nereti vēlamies pasniegt īpašu un cienījamu dāvanu gan tuviniekiem, gan biznesa partneriem, bet nevēlamies kļūdīties ar izvēli, tādēļ vēlmi par gleznu dāvināšanu atmet. Tomēr, ja zini pēc kā vadīties, tad reprodukcija var būt fantastiska dāvana, kas tiktu apbrīnota ne tikai ar tās īpašnieka, bet arī ar visu pārējo acīm! Lūk, kā izvēlēties piemērotu mākslas darbu dāvanai, sava interjera dekorēšanai vai vienkārši priekam!

Kā izvēlēties piemērotu reprodukciju?

Lai nenošautu greizi ar savu izvēli, ir vērts saprast kam tā ir domāta un kur potenciāli tiks novietota, tādēļ balsties uz informāciju, ko par viņu zini.

Jebkuru personu vienmēr priecē viņa hobijs, tādēļ vari dāvināt mākslas darbu, kurā tiek attēlots tā cilvēka hobijs, piemēram, entuziastiskiem ceļotājiem noteikti patiks sapņa galamērķa vai mīļākās vietas attēls. Makšķernieki priecāsies par skaistu, zivju pilnu ezera skatu, bet vienkārši dabas mīļotāji par ziediem vai ainavu.

Ja nezini personas hobiju, tad izvēlies klasiskas reprodukcijas, piemēram, Mikelandželo, Gustava Klimta, Renē Magrita darbus.

Ja laicīgi zini, kurā telpā darbs tiks novietots, vari balstīties uz tajā esošo interjeru vai arī telpas lietojumu, piemēram, viesistabā, kurā izvietotas baroka stila mēbeles, iederēsies arī baroka laika mākslas darbi, virtuvē lieliski izskatīsies kāds ēstgribu rosinošs darbs, savukārt guļamistabā perfekti iederēsies abstrakcija, kas pieskaņota telpas toņiem. Abstrakcijas reprodukcijas ir arī lieliska alternatīva tajos gadījumos, ja nezini, kas citam patīk, jo katrs cilvēks individuāli abstrakcijās saskata to, kas viņam patīk attiecīgajā mākslas darbā.

Pareizi piemērots rāmis ir tikpat svarīgs, kā pats mākslas darbs!

Ne tikai mākslas darba izvēle ir būtiska, bet arī rāmis, kurā to ierāmēt. Mākslas darbs bez rāmja ir gluži kā šķīvis bez ēdiena. Uz to var skatīties, bet tai pat laikā tajā kaut kas trūkst, lai tiktu gūts pilnvērtīgs baudījums. Nereti tieši rāmis ir tas, kas izceļ pašu mākslas darbu un tas kļūst pilnvērtīgi baudāms ar acīm un sirdi!

Kur iegādāties un ierāmēt mākslas darbu reprodukcijas?

Plaša mākslas darbu reprodukcija, kas piemērojama katrai gaumei un garīgam baudījumam, iegādājama “Nord Plus”. Turpat ar gaumi un profesionālu skatījumu, darbinieki palīdz izvēlēties piemērotāko rāmi attiecīgajam mākslas darbam un veic tā ierāmēšanas darbus. Ja “Nord Plus” klāstā nav Tevis uzrunājoša darba vai rāmja, sazinies un Tev tiks izsūtīti arī citi varianti, kas nav ievietoti vietnē. Ja Tev ir jau gatavs darbs, kuru ierāmēt, ”Nord Plus” ir īstā vieta, kur savam darbam piešķirt ietērpu, kas to izcels!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...