Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Maģiskākais priekšmets katrā mājā - spogulis

Spoguļi, Photo by Elina Sazonova from Pexels

Katrā mājā atrodams spogulis, bez tā mūsdienu ikdiena nav iedomājama. Ja senos laikos cilvēki atspulgu vēroja vien ūdenī, tad mūsdienās tas redzams it visur, vēlies to vai nē. Spoguļi, visiem zināms fakts, ir cieši saistīti ar maģiju, un tos izmantoja un joprojām izmanto dažādos rituālos melnajā un baltajā maģijā. Pastāv arī daudzi ar spoguļiem saistīti ticējumi, kurus īpaši ievēro gados vecāki cilvēki.

Vai tiešām spogulī rodama cita pasaule?

Daudzi to dēvē par aizspoguliju, kurā varot ielūkoties un pat nokļūt, ja prot pielietot attiecīgus rituālus. Spogulis saglabājot to cilvēku enerģiju, kuri tajā lūkojušies. Tādēļ arī pastāv ticējums, ka pēc cilvēka nāves spoguļi jāaizklāj, jo tajos varot iemitināties mirušā dvēsele, kā arī nedrīkstot mājās ienest svešu cilvēku lietotu spoguli, jo tā varot ievazāt visādas nelaimes un sliktu enerģiju. Agrākos laikos burvji izmantoja šīs iestrēgušās dvēseles savām vajadzībām, griežoties pēc palīdzības dažādos jautājumos. Gan jau arī ļaunajai karaliene no “Sniegbaltītes un septiņiem rūķīšiem”, nebija vis maģiskais spogulis, bet gan pavisam parasts, un, būdama ragana, viņa spēja sazināties ar kādu dvēseli, kurai nelika mieru ar saviem jautājumiem.

Ticējumi vēsta, ka Jaungada naktī jāskatās spogulī, tad tajā varēšot redzēt ne tikai izredzēto, bet pat gaidāmā gada notikumus. Pat, nesagaidot Jaungada nakti, ja ilgi un cieši raugās spoguļattēlā savās acīs, rodas aizmirstības un hipnotiska sajūta, kā arī var ieraudzīt dažādus tēlus. Prāta spēles vai maģija – tas nu gan katram jāizlemj pašam.

Spogulis dubulto visu

Pastāv uzskats, ka spogulis arī pavairo visu, kas tajā atspoguļojas. Tas nozīmē, ka, ja spogulī bieži raudzīsies sliktā noskaņojumā, tas tikai varos negatīvo enerģiju telpā, bet, ja skatīsies tajā priecīgu omu un veltīsi sev kādus labus vārdus, tad ne tikai telpas enerģija uzlabojas, bet arī paša cilvēka sajūtas. Bet, ja tomēr sanāk sevi vērot sliktā noskaņojumā, vajag domāt labas domas, lai tās vairotos.

Tieši tādēļ, ka spogulis dubulto, tajā nevajadzētu ļaut atspoguļoties negatīvām lietām, piemēram, istabā, kurā ir spogulis, jāuztur lielāka kārtība kā citās telpās, jo enerģija, kas tiek izstarota no spoguļa, radīs mūžīgo bardaka sajūtu visā mājā. Ja spogulis atrodas telpā, kurā strādājat, tas pavairos darba apjomus, kā arī uz daudz vairāk dažādiem vēlamiem vai nevēlamiem rakstu darbiem veicinās rakstāmgalda atspulgs spogulī. Un, protams, nemaz nav vēlams spoguļa priekšā strīdēties, tas tikai noved pie strīdu dubultošanās, turklāt uzkrāj arī negatīvo enerģiju.

Lai piesaistītu ciemiņus, spogulis jānovieto viesistabā, bet pārticības veicināšanai, spoguli vērts novietot virtuvē tā, lai tajā atspoguļotos galds ar ēdienu. Finansiālā stāvokļa uzlabošanai spogulī būtu jāatspoguļojas naudai vai dārglietām.

Spogulis saskaņā ar fen šui

Uz fen šui likumiem var attiecināms arī augstāk rakstīto par pozitīvās vai negatīvās enerģijas dubultošanu. Bet vēl fen šui nosaka, ka spogulim vienmēr jābūt tīram, lai tā izstarotā enerģija arī būtu skaidra.

Spoguli pie sienas jānovieto tik augstu, lai tajā spētu sevi labi redzēt katrs mājas iemītnieks. Piemēram, ja garākais cilvēks telpā regulāri, garām ejot spogulim, neredzēs sev galvu atspulgā, tad šai personai būs grūtāk uzkrāt pozitīvo spoguļa izstaroto enerģiju, kā arī, balstoties uz ticējumiem, būs jācieš no biežākām galvas sāpēm.

Vadoties pēc fen šui, spogulim jābūt tik lielam, lai cilvēki sevi redz tajā pilnā augumā. Vēlams to novietot priekštelpā, lai ciemiņu ienestā enerģija, sevišķi negatīvā, paliktu šajā spogulī un ciemiņš jau ar attīrītu enerģiju tālāk nāk viesistabā. Bet pēc ciemiņu aiziešanas spogulis jānotīra ar sālsūeni. Jāņem vērā gan, ka, novietojot to priekštelpā, nedrīkst būt tā, ka spogulī atspīd ārdurvis, jo tad visa enerģija, arī pozitīvā, izejot laukā no mājas.

Vai jūties vienmēr par maz izgulējies, ātri zaudē uzkrāto enerģiju un nogursti? Pārliecinies, lai Tavā guļamistabā neatrodas spogulis! Fen šui nosaka, ka spogulis guļamistabā nav vēlams, jo tas pavairo cilvēku nogurumu, līdz ar to, lai gan, it kā pietiekami gulējis, cilvēks ātri zaudē enerģiju.

Saplīsis spogulis uz nelaimi?

Pat sīkākā plaisa spogulī no ezotēriskā viedokļa ne pie kā laba nenoved. Tāds spogulis izstaro tikai un vienīgi negatīvu enerģiju un drīz vien mājas iedzīvotāji izjūt emocionālu lejupslīdi, kā arī pasliktinās pati telpas enerģētika. Nedrīkst vērot sevi vai citus caur spoguļa lauskām.

Saplēsts spogulis sola 7 nelaimes gadus, turklāt to nedrīkstot izmest laukā vienkārši tāpat. Ir sava veida rituāls, kas jāievēro – ieplīsuša spoguļa plaisu aizkrāso, spoguli pārklāj ar lupatu un iznes laukā, savukārt ja spogulis saplīsis lauskās, tās jāietin drānā, jāsadedzina, bet nomelnējušās lauskas jānorok. Protams, katra paša ziņā - ticēt tam vai nē. Tomēr daudz, kas atkarīgs no paša pārliecības. Ja uz saplēstu spoguli reaģēsi ar šausmām un būsi pārliecināts, ka nu 7 gadi nelaimes ir neizbēgami, visticamākais, ka tā arī notiks. Tomēr, nav liekas vajadzības uztraukties! Gan maģiskām, gan ikdienas vajadzībām jaunus, uz pasūtījumu izgatavotus spoguļus iegādāties var stiklinieku studijā “Vilords GM”. Uztver saplīsuša spoguļa faktu mierīgi un vienkārši iegādājies tā vietā jaunu spoguli, bet noteikti dari to ar prieku, lai tas jau no sākuma ienes gaišu enerģiju mājā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...