Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone mašīnā izpilda populārus hitus - kā māk, tā mauj!

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene nekad nav bijusi kautrīga un daudz domājusi par to, kā izskatās citu priekšā. Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” skatītāju iemīļotā jestrā saimniece metās izklaidēt savus līdzbraucējus gan ar populārām, gan pašizdomātām dziesmām. “Mums līdzi mašīnā bija austiņas. Man pateica - nu, ņem un uzliec! Vāāu - visa pasaule palika klusa un tikai skan mūzika,” stāsta kanāla “STV Pirmā!” zvaigzne, kura dziedāja līdzi arī savai un grupas “Bermudu divstūris” dziesmai “Ne man Gucci, ne man Nike”. “It kā tu domā, ka tas, kā tu dziedi, ir forši, bet tu nezini, kā tu dziedi, jo neko nedzirdi. Tāda kosmosa sajūta, vai, šausmas. Uz Dainu paskatos, kaut ko, kaut ko, nu i nesaproti, vai ir labi vai nē,” smejas atraktīva dzejniece.

Pēc austiņu noņemšanas izrādījies, ka viņa šausmīgi bļāva, bet tas nesabojāja viņas garastāvokli: “Nu, vismaz interesanti, tas ceļš nebija tik garlaicīgs. Zini kā, stulbi sēdi tik, pa logu skaties. Vismaz dzīvība kaut kāda.”

Kā zināms, Magones un “Bermudu divstūra” hits nāca klajā pērnā gada vasarā.

Noskaties - kāda bija Magones Debija uz lielās skatuves kopā ar Bermudu Divstūri!

“STV Pirmā!” šovu “Slavenības. Bez filtra” skaties no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.30 un 21.05, kā arī 1188 Play!

Ieskaties arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...