Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone par auto vadīšanu: Gribēšanas netrūkst, ar varēšanu nekā

Dzejniece un lauciniece Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Dzejniece un lauciniece Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Dzejniece un TV personība Magone Šutoviene ir talantiem bagāta dāma, taču auto vadīšana nav viens no tiem. Kamēr vīrs dzīvo un strādā citā pilsētā, viņai visi savi bērni un lopi ir jāapgādā pašai, un tam nākotnē lieti noderētu arī spēja pašai vadīt auto, kuru savas dzīves laikā vēl nav paspējusi apgūt: "Ir dzimuši vadītāji, kuriem organiski sanāk - viņi tik apsēžas un visu saprot. Ar mani ir tā, ka gribēšanas netrūkst, bet ar varēšanu nekā. Pie tam mani vēl ir nogruzījuši mājās ģimenē, ka es neesmu nekāds braucējs, bet gan losene kaut kāda, kas nav pie stūres liekama. Varbūt es tomēr varu pierādīt pretējo un iemācīties."

Par sēšanos pie spēkrata stūres Magone stāsta šādi: "Tas mirklis ir klāt. Durvis veras. Ir jāpiesēžas pie stūres pirmo reizi mūžā. Nu, ziniet ko? Nelabprāt, nelabprāt, bet, kad kaut kas jādara, tad jādara. Nedrīkst palikt maziņš un nē, nē, es kāpju ārā. Bremzes vidū, maliņā tā gāze. A man tā sasodītā kāja ar galošu no bremzes nokrīt un uzkrīt uz gāzes... aiznesos pa to ceļu. Man bija ok. Es esmu dzīva, mašīna nav sasista. Sēžam un kustamies pa ceļa virsmu. Baigi labi! Man patika."

Atgādinām, ka Magone šosezon redzama ne tikai "Slavenības. Bez filtra" jaunajā sezonā, bet arī "Četri uz koferiem", kur viņa kopā ar mūziķi Lauri Reiniku, influenceri Lauru Ķīsi un restorāna "Hercogs" vadītāju Andri Rūmīti dodas baudīt Grieķijas piedāvātās izklaides! Abus šovus skaties ne tikai TV, bet arī 1188 Play.

Zemāk skaties video, kurā Magone pirmo reizi savā mūžā redzama pie auto stūres!

Apskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...