Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone sabijusies no kartupeļiem ar varžu gēnu

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš play.1188.lv

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš play.1188.lv

Skandalozā dzejniece un TV personība Magone Šutoviene pauž satraukumu par ģenētiski modificētu pārtiku, it īpaši kartupeļiem. “Man viens čalis bija iebraucis pa darīšanām un panesās visādi sarunu temati – vecās kartupeļu šķirnes nevar dabūt sēklai. It kā Latvija jau tāda samērā tīra, nav amerikāņi piemēslojuši, bet jaunajām, modernajām, selekcionētajām kartupeļu šķirnēm esot pielikts kaut kāds varžu gēns, lai kolorado vabole neēdot!” sašutumu šīs nedēļas "STV Pirmā!" realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" pauž saimniece.

“Es jau skaļi neteicu, tēloju gudru viņam līdzi, jo drošvien tā ir. Mums taču soja, kukurūza, rīsi ar skorpionu un sazin vēl ko. Vai ir, es nezinu, bet, iespējams, ka arī ir. Tie uzlabojumi kādu reizi taču pašiem sāks kaitēt,” nosaka Magone.

Realitātes šovu “Slavenības. Bez filtra” skaties “STV Pirmā!” otrdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.30 un 21.05 vai jebkurā sev ērtā laikā 1188 Play.

Par Magoni Šutovieni lasi arī šeit:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...