Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mājās pašiem savs solārijs! Jelgavnieki no “Ģimene burkā” pārsteidz ar šiku pirkumu

Jelgavnieku ģimene izmēģina solāriju, ekrānšāviņš, 360TV

Jelgavnieku ģimene izmēģina solāriju, ekrānšāviņš, 360TV

Kurš gan reizi pa reizei nav ļāvies kādam pavisam trakam pirkumam? Šķiet, par šo tēmu savs vārds noteikti būtu sakām arī kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” iepazītajai Bindru – Blumenauu ģimenei no Jelgavas. Izrādās, viņiem mājās ir pašiem savs solārijs, kas novietots meitas istabā.

Tiesa, lai arī sākotnēji iegādāts ar mērķi ekonomēt naudu un tā teikt – sauļoties mājās, kad vien vēlies - šobrīd tas vairāk tiek izmantots kā drēbju un dažādu lietu noliktava. Pēdējā gada laikā glaunais aparāts neesot likts lietā teju ne reizi, tāpēc brīdī, kad ģimenes galva Jānis būs nodomājis to izmantot, nāksies lūgt sievas Agritas palīdzību aparāta ieslēgšanā. “No sākuma Agrita varbūt solārijā iegāja aptuveni kādas 20 reizes, bet tagad kādu gadu man liekas mēs točna neesam izmantojuši. Gadu viņš vienkārši tupa nostāvēja. Tā kā kaut kāds skapis – noliktava. Kaut kas tur sakrāmēts iekšā un viss.” skatītājiem atklāj Jānis Bindris – Blumenaus.

Kā viņam veicās ar šikās ierīces izmantošanu, uzzini video:

Lasi arī:
Kā var prasīt, lai izšķiramies? "Ģimene burkā" pāri šokē komentāri internetā
Kāpēc mākslīgais iedegums jeb spray tan ir labāks nekā solārijs?
Miers un kaimiņš - TV šovs no kaimiņu strīdiem līdz mīlas peripetijām

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...