Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Māris Olte: Ja saēdas sviestu, bremzējas domāšana

Dabas pētnieks un deputāts Māris Olte, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Dabas pētnieks un deputāts Māris Olte, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Dabas pētnieks un deputāts Māris Olte, dziedātāja Alise Haijima, influencere Emīlija Sama un "Singapūras satīna" reperis Kristaps Strūbergs, apmeklējot tūristiem dārgo salu valsti Islandi, atšķirībā no citiem 360TV šova "Četri uz koferiem" dalībniekiem, nevarēja daudz doties baudīt maltītes ārpus mājas, jo piešķirtais budžets viņu acu priekšā kusa kā saldējums karstā vasaras dienā. Kā jau skatītāji ievēroja, groziņš ar ikdienas produktiem veikalā vienā no dienām viņiem bija izmaksāja 150 eiro. Tā vietā kompānijai nācās gatavot maltītes apmešanās vietā.

Savās brokastīs Strūbergs pasniedza vārītas olas, maizi, kā arī krietnā sviesta daudzumā ceptu vistiņu ar garšvielām un kokosriekstu pienu. "Par daudz sviesta nekad nevar būt," smejoties noteica mūziķis, kamēr Olte dalījās ar viedokli, kam nepiekrita visi no ceļotājiem: "Vienīgais, ko es priekš sevis esmu sapratis, ir tas, ja saēdas daudz sviesta, bišķi bremzējas domāšana. Ja man pa dienu jāvada kāda svarīga diskusija vai lieta, kur vajag prāta veiklumu, sviests to bremzē. Tā ir tā mana iekšējā saprašana."

Sama jeb Sudrabkaija par šādu teoriju paziņoja, ka tas ir stulbi, kamēr Alise piekrita Oltes apgalvojuma. Zemāk skaties 1188 Play video ar vienām no šova "Četri uz koferiem" pieticīgākajām brokastīm! Izrādās, ka iepriekšējā reizē, kad Strūbergs kompanjoniem pasniedzis vistiņu, to ir bijis grūti ieēst, bet šoreiz gan viss ir kārtībā.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...