Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Miks Ozoliņš skaidro, kāpēc viņam ir tetovējums krievu valodā

Miks Ozoliņš, 360TV šova "Sapnis par Ameriku" ekrānšāviņš

Miks Ozoliņš, 360TV šova "Sapnis par Ameriku" ekrānšāviņš

Šovā "Sapnis par Ameriku" ASV dzīvojošais latviešu režisors, scenārists, producents, kursu lektors un TV personība Miks Ozoliņš aktierim un režisoram Intaram Rešetinam pastāstīja par saviem tetovējumiem. Viens no tiem ir krievu valodā - viņa labo roku rotā uzraksts kirilicā "pateicos".

"Tas ir par godu manam vectēvam, kurš pēc tautības bija krievs. Mammas tētis. Viņš man jau agrā bērnībā stāstīja par tādām lietām kā cilvēku auras, enerģijas… Tas ir atgādinājums būt pateicīgam," skaidro izskatīgais vīrietis. Viņš atklāja arī uz tās pašas rokas uztetovētās spalvas stāstu: "Tas ir mans pirmais Latvijā taisītais tetovējums. Lai es vienmēr turpinātu stāstīt stāstus."

Kā jau ziņots, Ozoliņš pie sava garā pieredzes apraksta ir pievienojis arī vārdus "grāmatas autors". Jaunajā grāmatā "1001 Guru" Miks Ozoliņš pilnīgi atklāti analizē dzīvē pieredzēto. Tajā tiek aprakstītas gan romantiskās attiecības un vienas nakts sakari, gan attiecības ar vecākiem un draugiem, pacēlumi, kritumi un tiem sekojošie jaunie pacēlumi.

Izlasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...