Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Izbalsotā Elīza pēc šova atradusi sevis cienīgu vīrieti

Juriste Elīza, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" publicitātes foto

Juriste Elīza, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" publicitātes foto

Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" tika izbalsota juriste Elīza. Viņasšova partneris Toms atklāja, ka ļoti skums pēc meitenes, ar kuru no visiem keperistiem izveidojies vislabākais kontakts, tomēr starp abiem tā arī neuzplauka romantiskas jūtas. Intervijā ar 1188.lv daiļava stāsta, ka viņai ļoti patika dzīve kemperī un būtu gatava vēlreiz iesaistīties šādā trakulībā: "Galvenais izvēlēties gultas vietu, kas ir augšā! Tur ir visvairāk vietas un neviens netraucē. Vienkārši vajag zināt ko un kā pareizi darīt."

Blondīne atzīst, ka dalība šovā bija tiešām foršs draugu tusiņš: "Man visi patika kā cilvēki, taču romantiskajā līmenī es neko nesajutu. Taču, pateicoties šovam, man tagad ir puisis! Es pēc atgriešanās Latvijā satiku viņu vienā no Dāvida ballītēm - tas ir viņa draugs." Elīza stāsta, ka viņai nav izteiktas gaumes vīriešos, jo vienkārši redz cilvēku, kas attiecīgi patīk vai nepatīk: "Bet, ja tā padomā, man īstenībā ir bijis daudz vīriešu ar īsiem matiem. To es esmu pamanījusi, bet tā vispār man nav kaut kādas īpašas preferences."

Stiprā dzimuma pārstāvim, kuru Elīza redz sev blakus, jābūt pieaugušam, kā arī jātiek līdzi viņas garīgajai pasaulei: "Negribu, lai ir tā, ka es kaut ko interesantu izstāstu un viņam mute vaļā - vāu, es nekad nebiju iedomājies. Es gribu, lai mēs abi viens otru papildinātu, nevis lai veidojas tāda situācija, ka es tikai mācu un dodu, nesaņemot neko pretī. Es vēlos būt kopā ar cilvēku, kas ir man līdzvērtīgs. Protams, neiztikt arī bez jūtu ķīmijas - ja tās nav, nekas nesanāks. Man ir vairākas reizes sanācis pamatīgi aplauzties un nokārt degunu, bet es nekad nepadošos - ticu īstai mīlestībai!"

Lai gan "ķīmija" ir svarīga, viņa novērojusi - jo vairāk dzirksteļu un tauriņu vēderā, jo mazāka iespēja, ka viss beigsies labi: "Ir jābūt mieram. Man šis uztraukums rodas, jo zinu, ka kaut kas nav kārtībā. Katram savs. Esmu jau vienreiz plānojusi savas kāzas, taču tas nekur nenoveda." Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Elīza par godu "STV Pirmā!" šovam "Mīla kemperī" tiek pie tetovējuma pikantā vietā!

Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...