Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mums patīk čubināties! Katrīne Sauliete bauda divvientulību ar mīļoto.

Katrīne Sauliete, "Ģimene burkā"

Katrīne Sauliete, "Ģimene burkā"

“Mēs esam lieli romantiķi. Mums patīk čubināties, bubināties, bučināties,” par savām attiecībām ar mīļoto vīrieti Pēteri kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” saka populārā uzņēmējam un influencere Katrīne Sauliete. TV projektā viņa ne tikai ar īpašas vēlmju burkas palīdzību risina attiecības ar meitām, bijušo vīru un jauno dzīves biedru, bet arī izrāda savu ikdienu, skatītājiem ļauj ielūkoties dzīves notikumos, kas citu acīm paliek slēptas. Tā, piemēram, “Ģimene burkā” jaunākajā sērijā, kas pie skatītājiem nonāks jau šovakar, Katrīne Pēterim būs sarūpējusi romantisku pārsteigumu un aizvedusi atpūsties uz kādu populāru viesnīcu Latvijā. Kamēr meitas pavadīs laiku kopā ar tēti Kasparu Saulieti, Katrīne un Pēteris ļausies sirsnīgiem mirkļiem divatā, baudot ziemas priekus un veltot viens otram mīļus uzmanības apliecinājumus.

“Iespējams, viņš ir romantiskāks, jo viņš vairāk piedomā pie lietām – vairāk negaidot atnes man puķes, ejot pa veikalu viņš ierauga kādas lietas un saka – gāju garām, paskatījos un man likās, ka tev to vajag. Viņš laikam, jā – tāds romantiskāks!” Mīļoto raksturo Katrīne. Savukārt Pēteris saka, ka abi nespējot viens otram paiet garām bez bučas vai pieskāriena. “Tā romantiskā puse jau iznāk ārā tad, kad tu gribi. Kad pret to cilvēku ir tā mīlestība, tā romantika pati nāk ārā.” Spriež Pēteris.

Vairāk uzzini video, kā arī ģimenes realitātes seriālā "Ģimene burkā" pirmdien - ceturtdien 18:00 un 20:40.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...