Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mūziķis Mesa: man bērnībā bija viss, izņemot vecāku mīlestību

360TV

“Man bērnībā bija viss, izņemot vecāku mīlestību,” atklātā sarunā ar žurnālistu Armandu Tripānu kanāla 360TV raidījumā “Rezervēts” atklājis populārais mūziķis Mesa. Tiesa viņš nevienā brīdī nedz mammu, nedz tēti par to nevainojot, jo saviem vecākiem piedzimis agrā jaunībā – mammai tolaik bijuši 18, bet tētim 19 gadu. “Tas ir muļķīgākais, ko var darīt – 18 gados taisīt bērnu. Tu vēl pats esi bērns. Tu galvā esi bērnu bērns. Tā ir tava jaunība, kura jāizbauda,” saka mūziķis, piebilstot, ka iespējams tāpēc bērnībā saņēmis tik dalītu uzmanību no savējiem.

Tēvs mūziķa dzīvē ir bijis visai maz, jo vecāki agri izšķīrušies. “Tēvam “tusiņš” tolaik bija svarīgāks kā ģimeniskās vērtības. Man nepatika tie ķīviņi, nepatika strīdi, vardarbība un visas tās mukšanas, skriešanas, kaut kur slēpšanās,” bērnības skarbākos mirkļus atceras Mesa. Tomēr viņš arī atklāti atzīst, ka ļoti daudz no šiem notikumiem ir mācījies un tie viņu izaudzinājuši tādu, kāds viņš ir šobrīd.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...