Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 22. - 28. novembrim

Nedēļas horoskops (Image by Michelle Ashmore from Pixabay)

Nedēļas horoskops (Image by Michelle Ashmore from Pixabay)

Vai esi gatavs sagaidīt mierpilno un gaišo adventes laiku? Jau pavisam drīz vainagā būs jāiededz pirmā svecīte, bet ko līdz tam sola nedēļas horoskops?

AUNS: Šonedēļ visu vajadzētu darīt ar dubultu piesardzību

Iespējamas gan neuzmanības kļūdas, gan arī kāda centieni apkrāpt tevi. Ja apstākļi to ļauj, atliec apjomīgu finansiālu un juridisku darījumu kārtošanu uz citu nedēļu. Attiecībās ar līdzgaitniekiem centies saglabāt draudzīgu, izpalīdzīgu nostāju, atturies no kritizēšanas, pamācīšanas nevietā. Mīlas dzīvē netrūks jautrību, kaisles uzplūdu. Nav izslēgts, uzplaiksnīs arī greizsirdības liesmas.

VĒRSIS: Lieti noderēs tava praktiskā, piezemētā daba

Pratīsi veiksmīgi tikt galā ar saimnieciskiem un organizatoriskiem pienākumiem. Tuvākie kolēģi būs gatavi izpalīdzēt grūtākā brīdī, kas ievērojami atvieglos ikdienas gaitas. Mājas dzīvē daudz kas būs atkarīgs no spējas pielāgoties tuviniekiem. Ja kāds no ģimenes locekļiem kļūst pārāk kaprīzs, centies uz to norādīt smalkā veidā, jo asi pārmetumi var radīt tik pat šerpu pretreakciju.

DVĪŅI: Uzņemoties jaunus pienākus, apdomā, vai slodze nebūs par lielu

Ir vērts vairāk uzmanības veltīt jaunu iemaņu apgūšanai, profesionālo zināšanu papildināšanai. Liela nozīme panākumos būs spējai strādāt sistemātiski, neļaujot apkārt valdošajai steigai ietekmēt paveiktā kvalitāti. Atradīsies Dvīņi, kuri pēkšņi nolems pārbaudīt savas patiesās spējas, uzņemoties jaunus pienākumus. Taču šajā ziņā vajadzētu būt apdomīgākam, jo pārāk liela garīgā slodze var negatīvi atsaukties uz nervu sistēmu, pašsajūtu. Brīvdienās pavadi laiku kopā ar ģimenes locekļiem.

VĒZIS: Šonedēļ izaicinājumu un sarežģījumu var būt daudz vairāk nekā ierasts

Tu rezultātus kaldināsi pateicoties savai neatlaidībai, pašaizliedzībai un apzinīgumam. Neskatoties uz to, ka šonedēļ izaicinājumu, sarežģījumu var būt daudz vairāk nekā parasti, tu tā vai citādi ar visu sekmīgi tiksi galā. Iespējams, palīdzīgu roku sniegs līdzgaitnieki vai kāds no radinieku loka. Attiecību jomā viss pamazām ritēs savu gaitu. Kopdzīvē ar mīļoto izdosies uzturēt romantisku, dvēselisku gaisotni.

LAUVA: Zināmas galvassāpes var sagādāt juridiska rakstura sarežģījumi

Tāpēc lietas, kuras skar dokumentāciju, birokrātiskās nianses, risini ar dubultu piesardzību. Daudz vērtīgu padomu, atziņu var sniegt pieredzes bagātāki kolēģi. Tāpēc vērīgāk ieklausies panākumus guvušu līdzgaitnieku sacītajā, pat ja tā ir kritika vērsta tavā virzienā. No darba brīvajā laikā lieliski pratīsi atslābināties, sagādāt bezrūpīgu atpūtu saviem ģimenes locekļiem.

JAUNAVA: Nedēļa var ienest tavā ikdienā notikumus no pagātnes

No ezoteriskā viedokļa šo varētu dēvēt par karmisku laiku. Liktenis dos iespējas saskatīt sevī trūkumus un pie vēlēšanās arīdzan novērst tos. Rēķinies, ka nervu sistēma var būt nedaudz jūtīgāka, nekā parasti. Tāpēc risinot atbildīgus jautājumus, centies būt savaldīgs, neļaut vaļu mirkļa impulsiem un vienlaikus nepārslogot sevi garīgajā plānā. Brīvajā laikā centies aizmirst par darbu, pienākumiem un baudīt otrās pusītes sabiedrību.

SVARI: Izcelsies ar analītiskajām dotībām un psihologa talantu

Tev nesagādās nekādas grūtības atšķirt melus no patiesības, tu veikli pamanīsi zemūdens akmeņus, kuri teorētiski var parādīties darījumos ar mazpazīstamākiem biznesa partneriem. Šonedēļ savu panāks ne tikai lietišķie, bet arī radošie zīmes pārstāvji. Fantāzijas lidojums viennozīmīgi veicinās iedvesmu patiesiem mākslas darbiem. Mīlas lauciņā tev būs nepieciešamas asākas izjūtas.

SKORPIONS: Būsi uzdevumu augstumos, spēsi attaisnot uz sevi liktās cerības

Taču sasniegtais prasīs daudz vairāk enerģijas, laika, pacietības, nekā biji plānojis. Nebūs brīnums, ja nelielu daļu no veicamajiem pienākumiem atliksi uz nākamo nedēļu, taču tas nekādus sarežģījumus no savas puses neradīs. Ģimenes dzīvē daudz kas būs atkarīgs no tava noskaņojuma, spējas izprast tuvinieku dvēseles stāvokli, garastāvokļa untumus. Kādam Skorpionam var uzrasties jauns pielūdzējs.

STRĒLNIEKS: Tavs moto skanēs tā – galvu augšā un uz priekšu!

Nedēļa, kad spēsi apliecināt līdera spējas, apņēmību un mērķtiecību. Ja arī nonāksi saspringtākā situācijā, ātri vien noorientēsies tajā, izstrādāsi rīcības plānu un metodiski to īstenosi. Atradīsies zīmes pārstāvji, kuri šajā nebūt ne vienkāršajā laikā pat spēs pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Jūtamu atbalstu it visā sniegs otrā pusīte, kurai būsi neviltoti pateicīgs. Kopdzīvē ar mīļoto pratīsi uzturēt kvēlu romantisko dzirksteli.

MEŽĀZIS: Nedēļas horoskops sola darba pilnu, bet aizraujošu nedēļu

Nesteidzīgi realizēsi uzsāktos darbus, labi tiksi galā ar organizatoriskajiem pienākumiem. Interesanta nedēļa Mežāžiem, kuri saistīti ar transporta, loģistikas, mārketinga un medicīnas jomu. Neskatoties uz ikdienišķām grūtībām, tu saskatīsi nianses, kuras pilnveidojamas darba procesā, izpelnīsies augstākstāvošo novērtējumu par uzcītīgu, kvalitatīvu darbu. Brīvdienās velti vairāk uzmanības atvasītēm, izrādi izteiktākus uzmanības apliecinājumus laulātajam.

ŪDENSVĪRS: Šonedēļ veiksmīgāks var izrādīties individuāls darbs

Tie Ūdensvīri, kuri līdz šim būs aktīvi sekojuši jaunumiem savā darbības lauciņā, regulāri paplašinājuši profesionālo iemaņu apvāršņus, šobrīd viennozīmīgi būs ieguvēji. Šonedēļ veiksmīgāks var izrādīties individuāls darbs, taču pilnīgi bez kolēģu atbalsta arī neiztikt. Esi vērīgāks, uzklausot priekšniecības norādes, pārliecinies, ka esi pareizi izprast sacītā būtību. Lai tiktu vaļā no ikdienā uzkrātās spriedzes, derētu mērenas fiziskas aktivitātes, kurām sekotu pirts procedūras vai meditācija.

ZIVIS: Mīlas lietās vēlmes var būt mainīgas

Tev panākumi vieglāk dosies rokās, ja liksi lietā diplomātiju, pielāgošanās spējas un neapšaubāmo psihologa talantu. Arī intuīcija darīs savu. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam, veicot finansiālos darījumus. Šonedēļ vispār pareizāk būtu atturēties no jaunu projektu uzsākšanas, ilgtermiņa līgumu parakstīšanas. Vissekmīgāk klāsies Zivīm, kuras saistītas ar farmāciju, radošo dzīves pusi un psiholoģiju. Mīlas lietās vēlmes var būt mainīgas, taču tu vienalga iemanīsies lielāko daļu no tām īstenot.

Gatavojoties svētkiem, apskati idejas Ziemassvētku dāvanām un rotājumiem:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...