Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nils Jansons gatavs spīdēt pasaules elitē vēl vismaz desmit gadus

Nils Janosns, "Hattrick ar Puči"

Nils Janosns, "Hattrick ar Puči"

Sācis skrituļot no bērna kājas un nu, 28 gadu vecumā atzīts par labāko skrituļslidotāju pasaulē, latvietis Nils Jansons nedomā slidas kārt uz nagliņas. Viņš norāda, ka savā jomā svarīgākais nav pēc iespējas neprātīgāki triki, bet gan tas, kā tu spēj sevi pasniegt sabiedrībai, kā arī cik ilgi vari būt interesants sponsoriem.

“Piecdesmitgadīgajiem laikam nav vairs sadarbības ar sponsoriem, bet 35-40 gadīgajiem ir. Galva saka - turpini attīstīties, turpini kļūt gudrāks un darīt ar pareizu attieksmi un gudrību tās lietas, ko dari.”

Plašā intervijā ar Armandu Puči Nils stāstīs gan kā kļuvis par šobrīd ietekmīgāko skrituļslidotāju pasaulē, atklās kā mainījies gadu gaitā un pavērs priekškaru uz šī ekstrēmā sporta veida aizkulisēm.

Armands Puče tikmēr ieskatīsies starp rindām skaļākajiem sporta ziņu virsrakstiem, īpašu uzmanību šoreiz pievēršot Dinamo Rīga šefa Jura Savicka izteikumiem un naudas līdzekļiem, kas no valsts budžeta līdz šim jau piešķirti Pasaules hokeja čempionāta rīkošanai Latvijā.

Savukārt, Hattrick ķermeņa eksperte Agneta Liepājniece pielāgosies raidījuma galvenā viesa Nila Jansona tēmai un kopā ar viņu pastāstīs kā labāk parūpēties par pēdu locītavu veselību.

Tieši un personīgi – “Hattrick ar Puči”, pirmdienās 21:00 kanālā Best4SportTV un Hattrick Youtube kanālā, bet trešdienās 22:25, kanālā 360TV!

Vairāk lasi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...