Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga sūdzas, ka Kaspars iedzen viņu kompleksos

Olga Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Olga Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Kambalu pāris abi ir ar spēcīgu raksturu, savu viedokli un stingriem uzskatiem. Lai gan Olga domā, ka ir "paklausīga sieva", vīru neapmierina tas, ka viņa vienkārši neklausās, kur braukt, vadot sportista lielo džipu. Tas mīlnieku starpā izraisīja konfliktu par sievietes "blondo" braukšanas stilu. "Es runāju nevis par to, ka brauc labi, bet gan par to, ka neklausies, kur jābrauc, atslābsti. Es ierēcu, ka es tev saku, kur jābrauc, bet tu neklausies un tāpat izdomā, kur jābrauc. To es saku," izteicās Kambala.

Uz to viņam Olga atbildēja šādi: "Kad braucām no Kristapa, tad atkal sākās. Kaspars sāka kaut ko pukstēt. Un tad jau es viņam vienkārši atbildēju. Apnika. Nu, cik var. Vienreiz jau dzirdēju un sapratu visu par savu braukšanas stilu. Nevajag man vēlreiz atkārtot. Bet viņam vajadzēja vēl un vēl. Pareizi, ka uzvelkos, jo mani par kaut kādu muļķi uzskata, bet es ļoti labi zinu, ka jebkurai meitenei, iesēžoties džipā, trīcēs kājas un rokas, nezinās, ko darīt. Nevajag iedzīt mani tajos kompleksos, ka es nepareizi braucu vai vēl kaut ko. Cik var vienu un to pašu - bloņģinka, bloņģinka, bloņģinka. Kad visu laiku tev to saka, psiholoģiski tad arī tāds paliec."

"Viņš ir galvenais ģimenē. Es tam arī piekrītu. Vienkārši es ar savu ego nevaru visu laiku pakļauties. Es esmu paklausīga sieva, bet kādreiz izlien tas mans, ka es jau pati māku," turpināja Olga, kura jau kopš autovadītāja tiesību iegūšanas vadot džipus. Zemāk atradīsi 1188 Play video no STV Pirmā! šova "Slavenības. Bez filtra" , kurā pāris kaislīgi diskutē par šo jautājumu.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...