Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Pabaro ar 1 tomātu visu ģimeni - TOP 5 lielāko tomātu šķirnes!

Tomāti, Image by Luisella Planeta Leoni from Pixabay

Tomāti, Image by Luisella Planeta Leoni from Pixabay

Vai ar vienu tomātu varētu pabarot ģimeni? Pavisam iespējams, ja izaudzē pareizo tomātu šķirni! Lielaugļu tomāti skaitās tad, ja auglis sver vismaz 180g, Lūk, TOP 5 patiešām lielu tomātu šķirnes, kurus iestādīt dārza dobē, siltumnīcā vai pat uz balkona!

https://www.instagram.com/p/CDwzi_nHdB2/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Tomāti Brutus

Vidēji agrīna, indeterminanta 1,5 - 2 m augsta šķirne audzēšanai plēves seguma siltumnīcās un atklātā laukā. Audzēšanai nepieciešami balsti. Sēj no februāra līdz aprīlim. Ražo no jūlija līdz oktobrim. Augļi gigantiski, līdz 20cm diametrā, viena augļa svars varsasniegt 2kg! Laba slimībizturība. Miltaini, ar nelielu sēklu daudzumu. Piemēroti svaigam patēriņam, salātiem, konservu gatavošanai.

Tomāti Eurasia

Agrīna tomātu hibrīda šķirne. Augļi lieli, 300–350 grami, koši sarkani ar spīdīgu miziņu, gaļīgi, sulīgi un ļoti garšīgi, vizuāli pievilcīgi. Ķekarā veidojas 3-4 tomāti. Augs ar spēcīgu sakņu sistēmu, īsiem starpposmiem un augstu slimību izturību. Audzēšanai neapsildāmās siltumnīcās un plēvju tuneļos. Audzētāju vidū ļoti iecienīta šķirne!

Tomāti Bocamegra

Tomāti Bocamegra F1 - Īpaši agra indeterminanta tomātu šķirne ar lieliem līdz 320gr smagiem augļiem. Augsta noturība pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Patīkamu aromātu, garšu un augļa tekstūru. Augļi rievoti, zaļi sarkanā krāsā.

Tomāti Faworyt

Vidēji agrīna indeterminanta tomātu šķirne, kuras augļi ir plakani, lieli un garšīgi ar plānu aveņkrāsas mizu. Svars līdz 500 g. Tomāti FAWORYT tiek audzēti uz lauka un siltumnīcās. Laukā audzē saulainās no vēja pasargātās vietās.

Tomāti Panekra

Agrīns lielaugļu hibrīds audzēšanai plēvju siltumnīcās. Tomāti 280-300 gr. Smagi, pirmie augļi var sasniegt 450 gr. Augļi nedaudz saplacināti ar nelielām ribām, tumši sarkani ar labu garšu. Labi apziedas arī karstā laikā. Ģeneratīvi augošs. Viegli kopjams.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...