Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Par ko visbiežāk Kašers strīdas ar vīru?

Kašers diskutē ar vīru, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Kašers diskutē ar vīru, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins un Jānis Miņins Blūms-Blūmanis ir Latvijā slavenākais un atklātākais viendzimuma pāris, kuru dzīve, turklāt, tiek iemūžināta šovā "Slavenības. Bez filtra". Vīrieši jaunās sezonas sākumā ļāvuši ieskatīties arī abu laulības dzīvē un pastāstījuši, ka viņiem parasti nav lielu ķīviņu, lai gan šad tad gadās uzmest lūpu un nerunāt. "Mums patiesībā nav strīdi, bet gan domstarpības dažos jautājumos. Es dažreiz pat īstenībā gribētu ar tevi riktīgi sastrīdēties, lai vienkārši saprastu, kādas ir tās emocijas, jo tas jau arī piešķiļ kaut kādu rozīnīti tām attiecībām. Gribās iesist tev, saņemt pļauku," sarunā ar mīļoto smejas Kašers.

"Mūsu pēdējās domstarpības ir bijušas par to, kā mēs abi redzam šīs attiecības. Jānis ir vairāk tāds cilvēks, kuram patīk būt mājās, bet es esmu tāds, kuram vajag ķert pasauli, piedzīvojumus, emocijas! Saulīt, es vēl esmu tikai dīgstiņš!" saka Kaspars: "Lai es atnestu tev peļņu, man ir jābūt iedvesmotam, piedzīvojumu kāram, emocionāli piepildītam. Tāpēc brauksim ceļojumos un darīsim. Es gribu teltīs gulēt, es gribu skriet, ugunskurus, bet viņš grib mājās."

Jānis gan piebilda, ka ļoti labprāt ietu ārpus mājas, taču Kaspars neaicina uz restorāniem tik bieži, cik viņš gribētu. Vīrs ir gatavs nakšņot arī ārpus mājas, taču nevis teltīs, bet gan kādā viesnīcā starp siltiem palagiem.

Skaties "Slavenības. Bez filtra" kanālā "STV Pirmā!" un 1188 Play!

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...