Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Programmēšanas tehniķis, lietvedis un metālapstrādes nozares darbinieks – profesija Tavai nākotnei!

Lietvede, Image by Claudio_Scott from Pixabay

Profesijas izvēle - viens no atbildīgākajiem un grūtākajiem lēmumiem dzīvē. Būtiski izvēlēties apgūt profesionālās prasmes un iemaņas, kas ir pieprasītas vienmēr, nesekojot līdzi modes kliedzieniem izglītības jomā. Nemainīgi pieprasītas profesijas ir programmēšanas tehniķis, lietvedis un metālapstrādes darbinieki.

Programmēšanas, metālapstrādes un administratīvo un sekretāra pakalpojumu mācību programmas

Jau tagad vari pieteikties Rīgas 3. arodskolā, lai iegūtu zināšanas un praktiskas iemaņas programmēšanas, metālapstrādes un administratīvo un sekretāra pakalpojumu mācību programmās!

Piesakoties “Programmēšanas” programmai, Tu iegūsi programmēšanas tehniķa kvalifikāciju vien 1,5 gadu laikā. Lai iestātos šai programmā, nepieciešama pabeigta vidējā izglītība.

Lai kļūtu par lietvedi, nepieciešams vien mācīties vienu gadu mācību programmā “Administratīvie un sekretāra pakalpojumi”. Apgūt šo amatu var ar pabeigtu vidējo izglītību.

Mācību programmā “Metālapstrāde”, iespējams iegūt pat vairākas kvalifikācijas, jau ar pamatizglītību, no 17 gadu vecuma:

· “Atslēdznieks, virpotājs un rokas metinātājs” kvalifikācija apgūstama 3 gadu laikā.

· “Rokas lokmetinātājs (MMA) un lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvā gāzes vidē (MAG)” kvalifikācijas iespējams apgūt 1 gada laikkā.

· “Lokmetinātājs ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG)” kvalifikācija arī iegūstama vien gada laikā.

Kāpēc mācīties Rīgas 3. arodskolā?

Izvēloties sava aroda apgūšanai tieši Rīgas 3. arodskolu, Tu iegūsi praktiskas iemaņas un zināšanas profesionālu un atsaucīgu pasniedzēju vadībā vienmēr darba tirgū pieprasītām profesijām.

Nav nepieciešams maksāt par izglītības apguvi – tās ir valsts apmaksātas izglītības programmas, kurās mācoties saņemsi arī valsts noteikto mācību stipendiju!

Mācības notiek pašā Rīgas centrā – ir nodrošināta ērta piekļuve no jebkuras dzīvesvietas. Bet tiem, kas dzīvo ārpus Rīgas, tiek nodrošināta skolas dienesta viesnīcas vieta.

Nav nepieciešams veikt iestājpārbaudījumus! Izvēlētajā mācību programmā vien jābūt atbilstošam iepriekšējam izglītības līmenim.

Izglītības programma Rīgas 3. arodskolā ir licencēta un akreditēta, turklāt visi studenti ir nodrošināti ar prakses vietām dažādos uzņēmumos, kuros iespējams arī nodrošināt sev darbu turpmāk.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...