Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Raimonds Pauls atklāj ilgas un laimīgas laulības noslēpumus

Maestro Raimons Pauls raidījumā "Rezervēts"

Maestro Raimons Pauls raidījumā "Rezervēts"

Raidījumā "Rezervēts" tā vadītājs Armands Tripāns vēlas uzzināt Maestro Raimonda Paula noslēpumu ilgai laulībai. Atbildot uz šo jautājumu Pauls saka, ka man mājās nav konflikti, bet piebilst, ka nav gājis arī viegli, bet mēs kaut kā visam esam pārgājuši pāri.

Uz jautājumu - vai ir bijušas citas sievietes, kas vēlējās izjaukt laulību, Pauls atbild, ka viss šis viņam ir gājis pāri. Maestro min, ka laulība ar sievu jau ir 60 gadus un tas ir rekordskaitlis mūsdienās. “Tas ir daudz un tas ir ļoti daudz”, saka Pauls. Maestro smejas, šodien apkārt dzirdu, ka 2 gadu laulība, jau ir ilgs laiks. Viss, kas tur mainās bez pārtraukuma, sievas, bērni - skaļi pārdomā Maestro.

Uz jautājumu - kā jūs mājās strīdaties, Maestro saka, man par to ir jāsmejas - viss jau ir izstrādājies tā -ka tu par strīdiem nemaz nedomā. Viņš smejas - sieva man vēljoprojām katru rītu jautā vienu un to pašu - Vai tu kafiju dzersi? Pauls pasmejas – “Cik gadus tu man to prasi?! Es dzeršu, nu tie ir sīkumi”.

Kā jārīkojas, lai attiecībās mājās nebūtu vulkāns - Pauls saka - laikam jāmāk ir pieklusēt - tā ir lielākā māksla, ja tu dzirdi un redzi, ka strīds var sākties. Pauls saka, ka variants ir arī pagriezties un aiziet projām, neielaisties strīdos, jo vārds pa vārdam un strīds var sākties. Maestro min – viss šis ir arī atkarīgs no raksturiem.

Raidījumu "Rezervēts" kanālā 360TV var redzēt trešdienās plkst.22.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...