Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Reiniks Grieķijā "dabū pa biksēm" no svētvietas apsardzes

Dziedātājs Lauris Reiniks, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

Dziedātājs Lauris Reiniks, 360TV šova "Četri uz koferiem" ekrānšāviņš

TV personība un dziedātājs Lauris Reiniks šova "Četri uz koferiem" jaunajā sezonā kopā ar dzejnieci Magoni Šutovieni, influenceri Lauru Ķīsi un restorāna "Hercogs" saimnieku Andri Rūmīti devās meklēt piedzīvojumus uz tveicīgo Grieķiju. Tās dienas vadītājs Lauris kā vienu no izpriecām Delfos bija paredzējis fotosesiju ar palagu togām kādā svētvietā. Ātri vien četrotni pārtvēra apsardze, kurai radās aizdomas, ka viņi gatavojas veikt sev vien zināmus rituālus, tāpēc mudināja letiņus pēc iespējas ātrāk atstāt svētvietu.

"Bišķi apkaunojoša situācija, bet es tiešām nezināju. Viņi teica, ka esam svētā vietā un izliekamies par to, kas neesam! Kaut kas tāds ir jāsaskaņo ar ministrijām, ja filmējat. Es saprotu. Varbūt, ka arī mēs nejustos ērti, ka Brīvdabas muzejā kāds... ir grūti atrast analoģiju, kurā vietā Latvijā ārzemnieki ierodoties un pārģērbjoties par latviešiem varētu mūs aizskart. Jo mēs jau galu galā reklāmu ar to viņiem taisījām," smejas Reiniks.

"Tad, kad es tur stāvēju, jutos kā nopērts pirmklasnieks, kurš ir kaut ko izdarījis un klases audzinātāja lamājas, jo tieši tādi mēs arī bijām - nepaklausīgie bērni atrakciju parkā," piebilda dziedātājs.

"Četri uz koferiem" jauno sezonu skaties ne tikai sestdienu vakaros 360TV, bet arī 1188 Play jebkurā laikā! Zemāk skaties video par tūristu grupas saķeršanos ar grieķu apsardzi.

Tevi varētu interesēt arī šis:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...