Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Reiniks Magonei nopircis kleitu ar iespaidīgu dekoltē

Magone Šutoviene Grieķijā piemēra kleitu, STV Pirmā! šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene Grieķijā piemēra kleitu, STV Pirmā! šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene savu vārda dienu šogad sagaidīja Grieķijā, filmējot 360TV piedzīvojumu šova "Četri uz koferiem" jauno sezonu kopā ar dziedātāju Lauri Reiniku, influenceri Lauru Ķīsi jeb Laurlāci un restorānu "Hercogs" vadītāju un līdzīpašnieku Andri Rūmīti. Nu šova "Slavenības. Bez filtra" jaunajā sezonā viņa skatītājiem ļāvusi ielūkoties ceļojuma aizkulisēs un atklājusi, ka tā laikā tikusi pie sievišķīgas dāvanas. "Nav pierasts, ka svešs vīrietis dāvina kleitu, jo pat Žanis nekad man nav pircis un prasījis, vai es ko gribu. Viņš parunā, bet nedara."

"It kā nedrīkst svešs vīrietis dāvināt mantas precētai sievietei, bet ko tagad darīt? Man teica, lai es uzvedos godīgi, un to es arī daru. Tāda sajūta - ņemt, neņemt, bet gribās! Nu, man vārda diena, es atļaušu jums mani lutināt," komentē dzejniece.

Kā jau ziņots, 30. septembrī pie STV Pirmā! skatītājiem atgriežas šovs "Slavenības. Bez filtra", bet jau 4. septembrī 360TV, Tet+, kā arī 1188 Play piedzīvojumos pa Eiropas skaistākajām valstīm vedīs iemīļotais ceļojuma šovs "Četri uz koferiem". Lai izbaudītu Grieķijas viesmīlību un aplūkotu tūristu iecienītākās apskates vietas, pirmie ceļā pošas mūziķis un raidījumu vadītājs Lauris Reiniks, šova "Slavenības. Bez filtra" personība Magone Šutoviene, slavenā influencere Laura Ķīse jeb Laurlācis un restorāna "Hercogs" vadītājs Andris Rūmītis. Katram viena diena, lai pārsteigtu ceļabiedrus. Kura no slavenībām priecēs ar visinteresantāko izklaides programmu, gardākajiem ēdieniem un emocijām piepildītāko dienu? Kuri no viņiem izpelnīsies iespēju doties jau nākamajā "Četri uz koferiem" tūrē? Smiekli, pārpratumi, lieliska kompānija un aizraujošas dēkas - tas viss skatītājus gaida šova jaunajā sezonā!

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...