Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Renārs Kaupers atklāj, kuru no "prātnieku" dziesmām veltījis sievai

Dziedātājs Renārs Kaupers, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Dziedātājs Renārs Kaupers, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Pašmāju veiksmīgākās un slavenākās grupas "Prāta vētra" jeb "Brainstorm" solists Renārs Kaupers raidījumā "Pasaki to skaļi" pastāstīja, ka ar savu sievu un bērnu māti Agnesi iepazinās, kad viņa kopā ar mūziķu Liepājas fanu grupas vadītāju atbrauca uz Rīgu: "Kopā ar viņu bija atbraukusi viena ļoti simpātiska meitene. Viņa man uzreiz iekrita sirsniņā un jau tolaik uzreiz autogrāfa došanas brīdī es apsolīju, ka uzrakstīšu viņai dziesmu."

Kaupers smejas, ka gāja gadi, abi apprecējās, kļuva par vecākiem, bet sieva tā arī nesagaidīja sev veltīto dziesmu, lai gan vīrietis apgalvoja, ka visas grupas rakstītās dziesmas vija veltītas viņai. Taču Renārs savu solījumu neaizmirsa pavisam: "Kad biju diezgan aktīvi iesaistījies fonda "Viegli" darbībā, man dabīgi parādījās interese par Imanta Ziedoņa dzeju - vienā brīdī atvēru grāmatu un ieraudzīju "Mazā bilžu rāmītī". Man bija muzikāla tēma, kas ļoti labi sakrita ar šo dzejoli, un tā nu radās dziesma, kuru es viņai nospēlēju dzimšanas dienas rītā."

Kā zināms, pāris ir trīs bērnu vecāki - dvīņi Edgars un Emīls piedzima 1995. gada 8. septembrī, bet Ārons pievienojās ģimenei 2011. gada 13. jūlijā. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Renārs stāsta par iepazīšanos ar mīļoto!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...