Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rīgā izsludināts sarkanais brīdinājums snigšanas dēļ

Snigšana, Photo by Joy Real on Unsplash

Snigšana, Photo by Joy Real on Unsplash

Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) brīdina, ka intensīvās snigšanas dēļ Rīgā ir izsludināts Sarkanais brīdinājums.

Twitter ziņā LVĢMC rakstījis: "Ņemot vērā, ka rīta stundās Rīgā jau novērota ļoti stipra snigšana un tā ar mainīgu intensitāti turpināsies arī dienas laikā, galvaspilsētai ir spēkā sarkanā līmeņa brīdinājums par snigšanu. Arī citviet Latvijā snieg stipri vai pat ļoti stipri."

LVĢMC mājas lapā ziņots, ka no rīta virs Latvijas austrumiem esošais ciklons turpinās virzīties uz ziemeļaustrumiem, saglabāsies mākoņains laiks, tomēr valsts rietumos dienā palaikam jau uzspīdēs saule. Daudzviet snigšana turpināsies - Vidzemi vēl šķērsos nokrišņu zona un snigs ilgstoši, sniega segai palielinoties par dažiem centimetriem, bet virs Baltijas jūras veidosies gubu mākoņi, kas arī vietām Kurzemē nesīs intensīvus nokrišņus. Galvenokārt dienvidaustrumu rajonos arī putinās. Ceļi būs slideni, un redzamība būs apgrūtināta, tādēļ autovadītājiem jābrauc piesardzīgi! Pūtīs mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš, valsts dienvidaustrumu rajonos dienvidrietumu, rietumu vējš brāzmās līdz 15-17 m/s, bet vakarā tas pierims. Gaisa temperatūra gaidāma -2…+2° robežās, bet daudzviet Vidzemē -2…-4°. Rīgā snigs līdz pat vēlam vakaram, un sniega sega pieaugs vēl par pāris centimetriem. Mērens ziemeļrietumu, rietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 15 m/s, un vakarā pierims. Gaisa temperatūra būs ap 0°.

Īpaši uzmanīgiem jābūt, piedaloties ceļu satiksmē!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...