Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rolands Zagorskis skaidro, kāpēc pārsaucis sevi par Rolandu Rolandu

Aktieris Rolands Zagorskis - Rolands, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Aktieris Rolands Zagorskis - Rolands, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Leģendārais pašmāju aktieris, kurš pazīstams kā Rolands Zagorskis, bet tagad oficiāli dēvējams par Rolandu Rolandu, pastāstīja, kāpēc nolēmis mainīt savu uzvārdu: "Es joprojām nezinu, kas ir mans bioloģiskais tēvs, bet mammai bija vīrs Jānis Smilškalns. Mans audžu tēvs Antons Zagorskis bija partorgs (Padomju Savienības Komunistiskās partijas Centrālās komitejas iecelta persona darbam nozīmīgās vietās) tajā pagastā, kurā dzīvoja mana mamma Zenta Smilškalna. 1949. gadā, kad manus vecvecākus aizsūtīja bezmaksas braucienā uz Sibīriju septiņu gadu garumā, manai mammai bija jāizšķiras vai mani laist pasaulē vai nē. Es biju viņas miesās jau piektajā mēnesī. Es piedzimu kā Rolands Smilškalns. Tad, kad 1953. gadā vēlreiz grasījās izsūtīt latviešus, mūs ar mammu izglāba šis partorgs. Mamma prasīja, lai viņš mani adoptē, lai puika netiktu izsūtīts, kaut arī nebija precējušies ar Zagorski. Viņš adoptēja. Tā es kļuvu par Zagorski."

Kad viņš ar sievu Lieni gaidījis ģimenes pieaugumu, aktieris izdomājis dēlam dot citu uzvārdu: "Velns, kaut kas jāizdomā. Liene, iztaisam tā, ka tas puika piedzimst ar citu uzvārdu. Nu, ar kādu? Es saku, ka man patīk Rolands. Nu, davai - uzvārdu Rolands! Liene Rolanda. Markuss Rolands. Paiet pieci gadi un es eju uz to Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, vai nevarētu es arī nomainīt."

Vairāk par pašmāju slavenību dzīves līkločiem meklē 1188 Play un 1188 Izklaide sadaļā! Zemāk skaties video, kurā aktieris šovā "Kad viņas satiekas" izstāsta, kāpēc izvēlējies tieši šo uzvārdu.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...