Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Rotaļas pieaugušajiem – nost ar rutīnu attiecībās!

rotaļas ieaugušajiem, pexels.com

rotaļas ieaugušajiem, pexels.com

Tuvojoties Valentīna dienai, var rasties dažādas pārdomas par attiecībām, romantiku un arī intimitāti. Vai attiecības tiešām sniedz visu nepieciešamo gandarījumu? Kā svinēt savu mīlestību neikdienišķā veidā, izkāpjot no banalitātes un piedienīgās romantikas robežām?

Viena no atbildēm varētu būt meklējama tādu grāmatu kā “50 Greja nokrāsas” vai “Saplēstās mežģīnes” milzīgajā popularitātē. Visticamāk, tā izskaidrojama ar to, ka tās atklāj to, cik patiesībā mums ir dažādas un neparastas vēlmes, un par ko patiesībā sapņo tik daudzi… Par drosmīgu fantāziju īstenošanu guļamistabā, par neikdienišķo intīmajā dzīvē, par kaut ko traku un nebijušu.

Rutīna ir attiecību neatņemama sastāvdaļa, taču tā spēj apdzēst kaisli nemanot. Mīlestība ir jāsvin! Un jāsvin tā, kā visvairāk patīk. Lai uzturētu mīlestību kaislīgu, ne tikai ģimenisku, attiecībām ir jāattīstās un abiem partneriem jāizaug kopā. Tikai pārim vien kopīgas pieredzes, kas nav tikai sadzīve vai bērni, var radīt jaunas, dzirkstošas emocijas vienam pret otru… Tas prasa savstarpēju atklātību un uzticību par savām slēptākajām vēlmēm un fantāzijām.

Kā attiecības var uzlabot drosmīga mīlas dzīve?

Viss sākas ar pilnīgu uzticēšanos partnerim. Jo skarbākas rotaļas notiek intīmajā dzīvē, jo lielāka piekrišana un iepriekšēja vienošanās par spēles noteikumiem nepieciešama. Un vai gan kaut kas cits ir tiešām ciešu attiecību pamatā?

Iepazīstoties ar viedokļiem interneta portālos, izskan arī tādas atziņas, ka lomu spēles starp pieaugušajiem palīdz harmonizēt attiecību redzamo daļu. Vienam beidzot pilnībā dominējot, un otram pakļaujoties slepenās un abām pusēm tīkamās lomu spēlēs, tiek mazināta spriedze, kas var rasties ikdienā, ja šīs vēlmes – pakļaut vai pakļauties – netiek nekad īstenotas vispār. Jā, protams, bērniem nav jāzina, ar ko slepus nodarbojas viņu vecāki. Bet tas, ka vecāki ir kopā laimīgi, piepildīti un uzticas viens otram, būs acīmredzams ikvienam.

Kur īstenot savas neprātīgākās vēlmes?

Jauniem pāriem un partneriem tas var būt daudz vienkāršāk īstenojams – īstenot jebkuras savas fantāzijas kaut pašu mājās, bet ilggadējiem ģimenes pāriem, kuri audzina bērnus, patiešām trakulīga mīlas dzīve bez ierobežojumiem var būt sarežģīti izpildāma misija. Turklāt, runāsim atklātu valodu, dažkārt pašu guļamistabā var iestāties apnikums. Lai īstenotu šajā guļamistabā kopīgi iztēloto, Rīgā ir pieejamas īpašas vietas pāriem un partneriem netradicionālai atpūtai ar visu nepieciešamo aprīkojumu un piederumiem jebkuru fantāziju īstenošanai.


Izlasi arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...