Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sāls, sodas un sinepju vannošanās noslēpums - tievē vannā!

Vannas procedūras, foto - Spencer Davis, Unsplash

Vannas procedūras, foto - Spencer Davis, Unsplash

Vai arī Tu esi viena no tām personām, kas ik pa laikam cenšas nomest svaru, bet bieži draudzējas ar slinkumu? Pačukstēsim noslēpumu - ir pasīvās tievēšanas metodes, kur bez lielas fiziskas piepūles iespējams nomest pa kādam liekam kilogramam! Vienas no šīm metodēm ir vannošanās ar sāli, sodu vai sinepēm! Uzzini, kā to darīt pareizi!

Kāda ir sāls, sodas un sinepju vannu procedūru ietekme?

Vannas ar dažādām organisma vielmaiņu procesu stimulējošajām piedevām veicina tauku šūnu sadegšanu, kā rezultātā pamazām samazinās svars. Sāls, sodas un sinepju vannas izvada toksīnus un citas kaitīgas vielas, pozitīvi ietekmē ādas stāvokli, attīra to un tonizē, uzlabo tvirtumu, kā rezultātā samazinās arī celulīts. Ievērojot regulāru un pareizu vannošanās kūri, iespējams nomest 5-7kg mēnesī.

Sāls, sodas un sinepju vannas pozitīvi un relaksējoši iedarbojas arī uz muskuļu un nervu sistēmu, palīdz cīnīties ar depresiju, nervu saspringumu.

Nosacījumi, kas jāievēro, lai efekts nepārvērstos par defektu!

Zelta likums “Kas par daudz, tas par skādi” attiecas arī uz šīm vannām! Noteikti jāņem vērā nosacījumi, kas jāievēro, lai vannošanās procedūras nekaitētu ķermenim:

  • Šīs procedūras aizliegtas grūtniecības laikā, kā arī sirds un asinsvadu sistēmas patoloģiju klātbūtnē un smagās neiroloģisko slimību formās. Nedrīkst veikt arī, ja ir svaigas, nesadzijušas rētas, ādas bojājumi.
  • Procedūra nekavējoties jāpārtrauc, ja, vannošanās laikā, pasliktinās pašsajūta (tahikardija, reibonis, elpas trūkums, spiediens krūtīs).
  • Lai sasniegtu maksimālo tievēšanas vannas kūres efektu, procedūras jāatkārto 1 reizi 2-3 dienās, mēnesī vidēji 10 reizes.
  • Ūdens temperatūra nedrīkst pārsniegt 37 grādus.
  • Iegremdēšanās ūdenī nedrīkst būt pilnīga - sirds un krūšu daļas laukumam jāpaliek virs ūdens.
  • Šīs vannas nav domātas, lai mazgātos, tādēļ pirms šo procedūru veikšanas, ieteicams nomazgāties dušā, lai likvidētu netīrumus no ādas un attīrītu poras. Tas veicinās tievēšanas vannas aktīvo vielu nokļūšanu maksimāli dziļi epidermas slāņos.
  • Vismaz stundu pirms un pēc procedūras neēst!

Sāls vanna

Vislabāk sāls vannām izmantot Himalaju sālu vai jūras sāli, bet var izmantot arī parasto rupjo galda sāli. Noteikti nevajadzētu izmantot krāsainos sāļus, bet nav izslēdzama minerālu vai augu ekstraktu klātbūtne. Sāls vannu pagatavo 500g sāli izšķīdinot siltā vannā, procedūras ilgums – ne vairāk kā 20 minūtes.

Sāls vannas mazina pietūkumu, uzlabo ādas izskatu, izvadot lieko šķidrumu no mīkstajiem audiem. Sāls vannas uzlabo vispārējo imunitāti. Vidējais svara zudums 5 - 7 kg 30 dienu laikā.

Sinepju vanna

Sinepju vannu pagatavošanai izmanto 200g sinepju pulveri, ko sajauc ar glāzi silta ūdens līdz biezai konsistencei, kuru savukārt, izšķīdina 36-37 grādu siltā vannā. Jāņem vērā, ka sinepju vanna ķermenim var šķist karstāka, nekā ir patiesībā!

Maksimālais vannošanās process sinepju vannā 8 – 10 minūtes! Pēc sinepju vannas lietošanas jānoskalojas siltā dušā, bet pēc tam 40 – 60 minūtes jāguļ zem siltas segas! Vidējais svara zudums 7 - 10 kg 30 dienu laikā.

Sodas vanna

Sodas vanna nav gluži tikai sodas vanna. Tā drīzāk dēvējama par sodas – sāls vannošanās procedūru, jo karstā ūdenī izšķīdina glāzi sodas un glāzi rupjo galda, Himalajas vai jūras sāli. Vannošanās procedūras ilgums nedrīkst pārsniegt 10 minūtes! Pēc vannošanās jānoskalojas siltā dušā, nelietojot mazgāšanas līdzekļus, un zem segas jāguļ gultā apmēram 40-60 minūtes. Pirms sodas vannas procedūrām divas stundas nevajadzētu lietot ēdienu un dzērienus, kā arī 1,5-2 stundas pēc procedūras vajadzētu censties izvairīties no ēdienreizēm. Vidējais svara zudums 6 - 10 kg 30 dienu laikā.

Lai tievēšanas procedūras ir veiksmīgas, vienmēr atceries, ka veselīgs dzīvesveids un ēdiens iet roku rokā ar mūsu pašsajūtu un ķermeņa izmaiņām!

Noderīgi raksti efektīvākai tievēšanai:

Zaudēt svaru un ēst garšīgi

Kāpēc daži cilvēki nekad nepieņemas svarā?

5 ieteikumi, kas palīdzēs zaudēt svaru pēc 30 gadu vecuma

Viens vingrojums ideālam ķermenim. Kā pareizi izpildīt planku?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...