Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samanta Tīna atbild kritiķiem, kuri nopeļ viņas jauno frizūru

Foto: Samanta Tīna, ekrānšāviņš 1188 Play

Foto: Samanta Tīna, ekrānšāviņš 1188 Play

Dziedātāja Samanta Tīna pēc Latvijas pārstāvēšanas Eirovīzijas dziesmu konkursā fanus pārsteidza ar krasu frizūras maiņu – no īsā boba uz bizītēm līdz jostasvietai. Blondīne stāsta, ka gan pirms, gan pēc Eirovīzijas saņēma neskaitāmas negācijas, bet tas neliedz viņai darīt, ko un kad vēlas.“ Jūs domājat, ka arī par savām bizēm es šobrīd nesaņemu negācijas? Ūdeni dzert es nedrīkstu, bizītes pīt es nedrīkstu, publiski izteikt savu viedokli es nedrīkstu – bet visi citi drīkst, turklāt pat trīsstāvīgos vārdos. Laikam jau, kad nākamreiz braukšu pirkt sev apakšveļu, arī būs jāsaskaņo zīmols, jo, nedod dies’, tā zīmola īpašnieks bērnībā būs nositis mušu,” sūkstās dziedātāja.

Kā jau ziņots, Samanta Tīna Eirovīzijas otrajā pusfinālā pārstāvēja Latviju ar dziesmu "The Moon is Rising", kaut arī viņa mūsu valsts Eirovīzijas dziesmu atlases konkursā “Supernova” uzvarēja ar pilnībā citu dziesmu. Otrā pusfināla balsojumā izpildītāja ieņēma pašu pēdējo vietu un tā arī neiekļuva konkursa finālā.Eirovīzijas finālā šogad triumfēja "Måneskin" ar kompozīciju "Zitti E Buoni". Žūriju balsojuma, TV skatītāju un klausītāju kopvērtējumā šī dziesma tika atzīta par vislabāko - nākamgad Eirovīzija tiks rīkota saulainajā Itālijā.

Vairāk uzzini video, bet no pirmdienas līdz ceturtdienai "STV Pirmā!" šovā "Slavenības. Bez filtra" vai 24 stundas diennaktī slavenību video portālā 1188 Play


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...