Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samanta Tīna atzīst – ar dārza darbiem viņa ir uz "Jūs"

Foto: Samanta Tīna, ekrānšāviņš 1188 Play

Foto: Samanta Tīna, ekrānšāviņš 1188 Play

Šā gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā, Samanta Tīna, kameru priekšā atzinusies – viņai nekad nav bijuši tā sauktie zaļie pirkstiņi. Lai gan mammai tomēr izdevās viņu “ievilkt” savā mazdārziņā, lai palīdzētu ar veicamajiem darbiem, Samanta to nedara ar lielu sajūsmu. “Manas attiecības ar dārzu vienmēr ir bijušas uz JŪS – ar visiem trīs lielajiem burtiem. Es cienu tos cilvēkus, kuri ar to nodarbojas, taču tas nav mans aicinājums. Un nevis tāpēc, ka man ir manikīrs, šmanikīrs, vai baigie aizspriedumi – es neesmu princese. Tas vienkārši nav mans, bet, nu, dzīvē jāiet uz priekšu, jālauž sevi,” stāsta dziedātāja.

Viņa godīgi atklāja – no dārza darbiem pašmāju zvaigzni neuzrunā pilnīgi nekas, un nav tādas lietas, kuras viņa labprāt darītu. “Protams, es arī esmu par to, ka ir daudz foršāk, ja tu piemājas dārziņā pats izaudzē savu gurķīti, tomātiņu, salātiņu. Šobrīd veikalos paskatoties, cik maksā mājsaimnieku produkcija – tas ir kosmoss. Tie, kas nāk no Polijas un Spānijas, jau nav ne tomāts, ne gurķis. Tējas un visas šīs lietas no mammas dārziņa nonāk arī manās mājās,” komentēja slavenība.

Tāpat Samanta Tīna spriež – kādreiz mammai arī nepatika rosīties dārzā, un, varbūt, viņai ar gadiem arī radīsies šāda vēlme. Vairāk par Samantas Tīnas ikdienas dzīvi skaties kanāla “STV Pirmā!” šovā “Slavenības. Bez filtra” no pirmdienas līdz ceturtdienai 18:30 un 21.00. Šova sērijas un arī sulīgākos sižetus skaties arī internetā – slavenību video portālā 1188 Play!

Ieskaties arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...