Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Samanta Tīna: Es reāli nomaucu dzīvajā

Samanta Tīna, ekrānšāviņš "Slavenības. Bez filtra"

Samanta Tīna, ekrānšāviņš "Slavenības. Bez filtra"

Talantīgā dziedātāja par sevi radījusi allaž ieturētas sievietes tēlu, taču nu pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa un ziņas, ka Latvijas pārstāvei tas beidzies, viņa ļāvusi vaļu emocijām, netaupot arī pa kādam piparotam vārdam.

“Es esmu live artist, es vienkārši maucu dzīvajā un es šo šeit arī izdarīju. Es reāli nomaucu dzīvajā. Es dabūju tādu publikas atbalstu! Viss vienkārši bija bomba! Nereāli kruta un es ar to lepojos.” Uzrunājot savu komandu autobusā saka Samanta Tīna.

Lai arī dziedātāja neslēpj – pret sevi ir īpaši kritiska, viņa lepojas ar savu un savas komandas sniegumu: “Man patīk tā meitene, man patīk tas, kas notiek uz skatuves un man patīk to, ko viņa dara, kā sevi pasniedz. Un ja es būtu tā meitene, es pateiktu – f** kruta!” Samantas Tīnas emocijas, Eirovīzijas aizkulises un konkursa laikā piedzīvoto nākamajā nedēļā sola atklāt ari “STV Pirmā!” realitātes šovs “Slavenības. Bez filtra"

Noskaties video, jo tik emocionālu Samantu Tīnu reti gadās redzēt!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...