Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sandas Dejus par sānsoļiem laulībā

Sanda Dejus, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Sanda Dejus, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Sarunā ar Valdi Melderi, Sanda Dejus atklāti runā par krāpšanu attiecībās – viņasprāt, aizrautīgs un azartisks vīrietis nemaz nevarētu būt uzticīgs. Ja tomēr ir nepārvarama vēlme krāpt, esot attiecībās, tad labāk par sānsoļiem nerunāt, lai nesāpinātu otru – katram pašam ar šo lēmumu jāsadzīvo, nevis “jānogruza” otrs ar savām problēmām.

Sanda atklāti saka, ka viņasprāt, krāpt ir jāmāk un tas jādara gudri – tā, lai pašu pēc tam nemoka sirdsapziņa un nerastos vēlme otram par sānsoli atzīties: “Kāpēc otram jāvāc tā miskaste? Lai pats tiek galā ar savu sirdsapziņu.” Saka Dejus. Runājot par muļķīgām rīcībām attiecībās, viņa bilsta, ka tā ir līšana otra telefonā, kā arī sirds dēstu vadīta vēlme atklāti paust savus piedzīvojumus.

Krāpšanas jautājumu Sanda ir pārrunājusi arī ar vīru un nosprieduši – ja pēc vairākiem gadiem laimīgās attiecībās tomēr būs vēlme “šaut pa kreisi,” par šīm dēkām otram neko nestāstīs - lai nesabojātu to labo, kas ir abu starpā. “Ko mammīte nezina, tas viņu nesāpina,” ne bez humora nosaka Sanda.

Sarunu šovu “Kad viņas satiekas” skaties otrdienu vakaros STV Pirmā!, kā arī jebkurā sev ērtā laikā slavenību portālā 1188 Play.

Skatieties arī:

Uģis Kuģis atbild uz provokatīviem jautājumiem

Vai ir pieņemami būt attiecībās un "niekoties" Tinderī ?

Vai Brikmaņa sieva ir greizsirdīga, ja vīrs flirtē ar citu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...