Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Sandis Kiops: Trešdaļa vīriešu nemaz nezina, ka ir tēvi

Mūziķis Sandis Kiops, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Mūziķis Sandis Kiops, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Šovā "Mīla burbulī" iepazītais trakulīgais pašmāju mūziķis un vismaz trīs bērnu tēvs Sandis Kiops, ar 1188.lv runājot par "netīšām uztaisītajiem" trīs bērniem saka šādi: "Es teiktu, ka trešdaļai pasaules vīriešu ir tā, ka viņi nemaz nezina, ka ir tēvi, vai arī par to uzzina jau krietni vēlāk. Es arī esmu šajā trešdaļā. Jāsaka, ka es nekad neesmu alcis būt tēvs un laikam arī nekad nealkšu, jo man jau ir ap 40 gadi. Reizēm gultas prieku laikā vienkārši tā sanāk. Jau bērnībā es jutu, ka no manis nebūs nekāds tēvs, jo citi bērni uzreiz teica, cik viņiem būs bērnu! Man tā nebija, labāk nododos mākslai."

Viņa paša tēvs traģiski aizgāja aizsaulē, tiekot noslīcināts Daugavā 30 gadu vecumā. "Jā, es citreiz ievēroju, ka ir Tēvu diena, bet tā vispār vairāk vai mazāk domāju par tēvu katru dienu. Bet tāpat labi, ka tāda diena ir, protams. Mātes dienu jau vienmēr gan visi vairāk svinējuši. No tēva esmu mantojis dziedātāja talantu, mīlestību pret motoriem. Atceros, ka tieši tēvs bija tas, kas man iemācīja lasīt. Viņš man mācīja, ka vienmēr jābūt pacietīgam, bet tā arī to neesmu iemācījies. Tētis ar mani bija tikai līdz savam 30 gadu vecumam. Varētu teikt, ka man augot pietrūka tēva. Arī tagad, piemēram, būtu varējuši braukt pa koncertiem, ierakstu studijām, būtu divas "pīlādžogas". Man liekas, ka es tagad, iespējams, pieļauju tās pašas kļūdas, kuras tētis savas dzīves laikā - kāpju uz tiem pašiem grābekļiem. Neteikšu gan kas un kā," smejas dziedātājs.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā STV Pirmā! šova "Mīla Burbulī" zvaigzne stāsta, kāpēc viņam nepatīk bērni.

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...