Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kiops pastāsta, kā viņam “netīšām gadījās” trīs reizes kļūt par tēvu

Sandis Kiops, foto: publicitātes

Sandis Kiops, foto: publicitātes

“Es nemīlu bērnus, man nepatīk,” ar daudziem, iespējams šokējošu atziņu šovā “Mīla burbulī” padalījusies Kaspara Kambalas sieva Olga, kura ir pārliecināta - ir jānodala vecāku un bērnu dzīve un atvases nedrīkst jaukties un ietekmēt vecāku izvēles. Viņai steidz piekrist arī muzikants Sandis Kiops, kuram, kā zināms, ir vairākas atvases, ar kurām vīrietis neuztur attiecības: “Man vispār bērni nepatīk. Nekādi – ne mani bērni, nekādi. Es neesmu tam radīts, lai ar bērniem ņemtos.” Klāsta Kiops. Mīļotajam piebalso Kiopa dzīves biedrene Daina Laukmane, sakot, ka tas ir pilnīgi normāli, jo uzskati ir dažādi – kādam patīk suņi, kādam nepatīk, vienam patīk kaķi, kādam atkal nepatīk un tas pats esot ar bērniem – tie varot gan patikt, gan nepatikt. Horena sieva Lusine gan mēģinās pārītim iebilst, ka nav īsti korekti suņus salīdzināt ar bērniem, bet multimākslinieks Horens, mierinot sieviņu sacīs, ka mūsdienās jau daudziem pāriem suņi ir teju bērnu vietā.

“Es nekad neesmu vēlējies būt ne tētis nekā, tā vienkārši netīšām gadījās,” taisnojas Kiops, sakot, ka nav jau gluži tā ka viņš bērnus būtu vēlējies un pēc tam savas domas mainījis.

Lasi arī:

Kaislīgo attiecību realitātes šovs “Mīla burbulī” skaties piektdienās, plkst. 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...