Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kaspara Kambalas draudzene Olga atklāj savu versiju par abu iepazīšanos

Kaspars Kambala un Olga Grinčenko - Pacijenko, STV Pirmā!

Kaspars Kambala un Olga Grinčenko - Pacijenko, STV Pirmā!

“Es viņam atbildēju ļoti rupji...” Tā par iepazīšanos ar skandalozo Kasparu Kambalu un flirtu, kas aizsācies interneta vidē, saka viņa mīļotā sieviete Olga. Šarmantais pāris kopā ar citām pašmāju slavenībām kanāla “STV Pirmā!” jaunajā šovā “Mīla burbulī” ļaus ielūkoties savu attiecību aizkulisēs. Kaspars un Olga ir šova “svaigākais” pāris, kurš attiecības sācis vien pērnā gada rudenī. Viņi satikās, pateicoties Instagram - Olga nospieda "patīk" septiņām Kaspara bildēm un šis fakts sportistam nepalika nepamanīts. Abi sāka sarakstīties un jau pēc pāris stundām Olga izlēma aizbraukt pie Kaspara un iepazīties.

Olga jau iepriekš bija pamanījusi Kasparu uz ielas un nu ieraugot virtuālajā vidē, nodomājusi – “ā, tas ir tas garais džeks” un piespiedusi “like” viņa bildēm. Kaspars savukārt uzsācis saraksti, interesējoties – vai ir kāds iemesls, kāpēc ticis šādi pagodināts, uz ko saņēmis Olgasprāt ļoti rupju atbildi. “Es tev uzrakstīju – nu, nu gribās?” raidījumā smejoties atklās Olga. Tolaik simpātiskā sieviete saņēmusi ļoti daudz vēstuļu un uzmanības apliecinājumus no pretējā dzimuma, tāpēc nodomājusi, ka Kaspars ir “kārtējais”: “Es domāju – kārtējais rakstnieks! Nu es te viņam tagad parādīšu, kā es māku! Un tad vārds pa vārdam, man jau aizgāja līdz tai stadijai, ka es teicu – es tūliņ piebraukšu. Man vajadzēja parādīt, ka es krutāka esmu.” Atceras Olga un neslēpj prieku, ka iepriekš nav neko zinājusi par Kasparu un nav klausījusies arī apkārtējo viedoklī par viņu. “Ja es no sākuma klausītu citus cilvēkus un pēc tam iepazītu viņu, es laikam tā arī nekad neiepazītu viņu, nemaz to negribētu.” “Mīla burbulī” savu stāstu uztic Olga.

Toreiz, pirmajā satikšanās vakarā, viņi norunājuši vairākas stundas un uzreiz bija jūtams – abu starpā ir "klikšķis". Kaspars nolēma pielikt punktu iepriekšējām attiecībām, savukārt Olga, kura jau aptuvenu gadu dzīvoja viena ar meitām, mīļotā dēļ oficiāli šķīra savu 16 gadus ilgušo laulību. Abiem ir bērni no iepriekšējām attiecībām, tādēļ šoreiz viņi izbauda mirkli un kaislīgu romantiku, ar savu stāstu iedvesmojot arī “Mīla burbulī” skatītājus. Šovu skaties piektdienu vakaros, plkst. 21:00, televīzijā sievietēm "STV Pirmā!"

Vairāk par šovu "Mīla burbulī" lasi:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...