Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Skandāls TV šovā: sieva nav mierā ar vīra pārmetumiem par “zāģēšanu” un pamet interviju

"Gimene Burkā", 360TV

"Gimene Burkā", 360TV

Karstas nesaskaņas uzvirmo kanāla 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” – Bindru – Blumanau ģimene centīsies risināt vienu no skaļākajiem strīdus avotiem laulāto starpā – vīra aizraušanos ar alkoholu un nonāks īstā pārmetumu virpulī. Cenšoties vīram palīdzēt atrisināt atkarības problēmas, sieva mēģinās viņu pierunāt meklēt palīdzību pie speciālista, kamēr vīrs dzīves biedrenei pārmetīs nemitīgu neapmierinātību ar partnera rīcību un “zāģēšanu.” Turklāt arī viņai rekomendēs doties pie speciālista.

Vīrs Jānis atklāti teiks - skatoties realitātes seriālu TV ekrānā, esot pārsteigts par sievas izturēšanos pret viņu un atklāsmēm intervijās. Savukārt sieva Agrita iebildīs – viņa sakot visu kā ir, neko neizdomājot un ļauj skatītājiem ielūkoties abu patiesajās attiecību niansēs. “Es jau tev esmu teicis, ka tu mani kaitini ar saviem mūžīgajiem jautājumiem,’ sievai sacīs vīrs Jānis, kamēr viņa “dos pretim” – “Es tāda esmu!”’ Vārds pa vārdam, līdz sieva būs tik ļoti saniknota, ka pametīs interviju. Kā notika asā vārdu apmaiņa laulāto starpā, skaties video, bet trešdienas. 17. marta, vakarā “Ģimene burkā” sola iespēju uzzināt, kā pēc konflikta tālāk risinājās ģimenes attiecības.

Citus “Ģimene burkā” sižetus skaties te:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...