Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Tie ir spermas donori! Uģis Kuģis par vīriešiem, kam nerūp bērni

Uģis Kuģis, foto: publicitātes

Uģis Kuģis, foto: publicitātes

“Es tos vīriešus, kas uztaisa bērnu, pamet un neliekas ne zinis, saucu par spermas donoriem. Tēvs ir tas, kurš uzņemas atbildību. Lai ari kur tu būtu, tev par savu bērnu ir jāparūpējas.” Šādu pārliecību “STV Pirmā!” kaislīgā attiecību šova “Mīla burbulī” jaunākajā sērijā paudis vēdiskais filosofs Uģis Kuģis. Slavenību pāri šovā diskutēs par ģimenes vērtībām, kā arī vecāku un bērnu savstarpējā attiecībām, pieskaroties arī jautājumam, kas raisa diskusijas – vai vecāki ir tie, kas bērnu radījuši vai tomēr tie, kas audzinājuši?

Multimākslinieks Horens interesēsies, vai ir taisnība, ka vīrietim ir vieglāk pieņemt sievietes bērnus no iepriekšējām attiecībām, uz ko Uģis Kuģis sacīs, ka tas ir grūti abiem. Ir dabiski vēlēties arī vēl pāra kopīgus bērnus, kas, protams, nes līdzi arī papildus izaicinājumus.

Tāpat “Mīla burbulī” skatītājus piektdienas, 14. maija sērijā, gaida vēl citi aktuāli viedokļi –Horena sieva Lusinē pastāstīs, kā veidoja attiecības ar vīra bērniem un paskaidros, kāpēc nav prasījusi atļauju satikties ar mīļoto. Šlāgerdziedātājs Sandis Kiops pārsteigs kolēģus un skatītājus paziņojot, ka bērnus nemīl un nevēlas, bet dziedātāja Jenny May ar vīru Gati atklās, kā viņu ģimenē pēc vairākiem Anglijā pie mammas pavadītiem gadiem ienācis Gata dēls no pirmās laulības, kurš sākumā Jenny May neesot pārāk ieredzējis, kā arī dalīsies pieredzē, kā veidot attiecības ar pusaudzi.

Izlasi vēl šo:

Kaislīgs attiecību realitātes šovs “Mīla burbulī” piektdien, 14. maijā plkst. 21:00, televīzijā sievietēm “STV Pirmā!”


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...