Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis: Mājsaimniece atšķiras no kalpones un golddigeres

Uģis Kuģis, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" ekrānšāviņš

TV šova "Mīla burbulī" zvaigzne, vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis uzskata, ka visam dzīvē jābūt sabalansētam - viņš strādā, bet sieva ir mājsaimniece un rūpējas par dēlu Tamalu atbilstoši vēdiskajām tradīcijām. Viņš skaidroja, ka sieva tomēr nav kalpone: "Mājsaimniece atšķiras no kalpones. Mājsaimniece šo darbu dara ar prieku un brīvprātīgi. Ja viņa ir ar to laimīga, tad straro un acis deg."

Viņaprāt, mūsdienās mājsaimniece ir ļoti samaitāts jēdziens - nav tā, ka sievietēm vajag tikai naudu: "Ja ir sievietes, kuras apprecējušās tikai dēļ naudas, tad viņas tāpat ar laiku sapratīs, ka naudā nav laime. Tāpēc arī šķirās."

Kā zināms, abu dēls Krišna Tamals nāca pasaulē 2019. gadā ap Jāņiem. Pāris iepazinās ar abu garīgā skolotāja palīdzību. "Tas bija tāds interesants laiks, man attiecības nesanāca un es domāju – viss, jābrauc atpakaļ uz Indiju, uz klosteri. Nav ko ākstīties! Un tad es aizgāju pie skolotāja un prasīju – nu, ko man braukt uz Indiju dzīvot klosterī? Nē, viņš teica – precies, mums ir jau arī kandidatūra atrasta. Mēs satikāmies, aizgājām pie skolotāja, kurš teica – super. Un tad mēs sākām tikties," iepazīšanās detaļas raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāja Uģis Kuģis. Vēl vairāk - vaicāts, ar ko topošā sieva viņu savaldzinājusi, viņš atklāti saka – “Pirmais, kas man nenormāli patika, ka viņa sēdēja altārzālē ar taisnu muguru. Es domāju – wow, tādas sievietes eksistē?”

Ieskaties arī te:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...