Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis pārslimojis Covid-19 vidēji smagā formā

Krišnaīts Uģis Kuģis, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Krišnaīts Uģis Kuģis, 360TV realitātes seriāla "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Attiecību konsultants, vēdiskais filozofs, Latvijā zināmākais krišnaīts un 360TV ētera personība Uģis Kuģis intervijā ar 1188.lv pastāstīja, ka visa viņa ģimene inficējusies ar Covid-19 - viņš to izslimojis vidēji smagā formā, kamēr sievai Lindai un dēlam Tamalam viss bijis salīdzinoši mierīgi. "Tas notika vienā skaistā dienā, kad man bija jāsaslimst ar šo moderno slimību, lai kļūtu modernāks," joko "Ģimene burkā" zvaigzne. Viņš stāsta, ka visi trīs saķēruši šo vīrusinfekciju, jo viņu komūnā bijis kāds sasirgušais: "Tā nu arī mēs visi pārējie saslimām."

Pirmās sešas dienas bijušas vissmagākās, jo Uģa temperatūra uzkāpusi līdz 40 grādiem. "Man bija viss - augsta temperatūra, vemšana, iesnas, klepus, bezspēks, lauza kaulus. Vienīgais nebija problēmas ar kaklu. Labi patīrīju karmu. Sievai un dēlam bija grūti tikai pāris dienas un ne tuvu tik traki, kā man," stāsta Kuģis, kurš jau bija atlabis tiktāl, ka varējis doties pastaigā: "Lēnām jāatgūst spēki, ir jāvingro, jāēd vitamīni."

"Vēlreiz saslimt noteikti negribētu," komentēja krišnaīts. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā pašmāju slavenība stāsta, kā pārcietis šo slimību.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...