Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uģis Kuģis savulaik bijis īsts ballīšu zvērs, un tad aizgāja klosterī...

Uģis Kuģis, ekrānšāviņš STV Pirmā!

Latvijā zināmākais krišnaīts un vēdiskais filosofs Uģis Kuģis par sevi radījis ļoti korekta un allaž ieturēta cilvēka iespaidu. Taču, kā viņš atklās “STV Pirmā!” realitātes šova “Mīla burbulī” jaunākajā sērijā, izrādās jaunības dienas vadījis visai vētraini – tik ļoti, ka šova kolēģis mūziķis Andris Brīnums pat atsauks atmiņā gadījumu no senām dienām, kad Uģis kādā koncertā Limbažu pusē esot manīts “vīra prātā.” Šajā “Mīla burbulī” sērijā pāri apspriedīs kolorītā mūziķa Sanda Kiopa izvirzīto tēmu – ballītes, jautrība un dzīves svinēšana, kas šā brīža acīm raugoties, Uģim Kuģim liks bezcerībā saķert galvu. Kā uzzinot raidījuma tēmu, nekavējoties uzsvērs Uģa sieva Linda, viņiem ar svētkiem tā ir, kā ir - Linda iet pie miera jau 9 vakarā un arī alkoholu pāris nelietojot vispār.

Lai ari Uģis Kuģis šobrīd ignorē pasaulīgās kaislības, izklaidei viņš esot ļāvies jau kopš 14 gadu vecuma un sasniedzot 20 gadu slieksni sapratis - tā dzīvot vairs nevēlas. “Es biju daudz ko izmēģinājis, daudz ko redzējis un daudz ko piedzīvojis. Pliks es staigāju pa ielām, man nebija problēmu,” saka Uģis un neslēpj – savulaik bez viņa klātbūtnes neesot noticis neviens alternatīvās mūzikas festivāls. “’Džins un aliņš rokās – tu biji pirmais džeks ciemā. Bet tā bija tā kultūra, kurā es izaugu un tajā vidē bija skarba realitāte. Jo tad, kad tu neesi pārdzēries un novēmies, tu nebiji cilvēks brīžiem,” piedzīvoto atminas Uģis, kurš tā laika dzīves veidu raksturo lakoniski – “novēmies, bet solīds” . Viņš arī atklāti saka – pēc tam, kad lēmis savu dzīvi mainīt, juties slikti teju pus gada garumā. “Man bija paģiras, morālas lomkas – visu laiku sapnī nāca tie tusiņi, tie cilvēki un es naktī svīdu – pus gadu reāli mocījos gluži kā narkomāns.”

Kas Uģim Kuģim lika tik krasi mainīt savu dzīves veidu un kāpēc viņš uzreiz pēc pievēršanās krišnaītu tradīcijām, izšķīrās no tā laika dzīves biedrenes? Uzzini video!

Lasi arī:

Kaislīgo attiecību realitātes šovu “Mīla burbulī” skaties piektdienās, 21:00, “STV Pirmā!”


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...