Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Uz "Ērkšķiem" no cietuma - Madaras skarbais dzīves stāsts

Madara, 1188 Play ekrānšāviņš

Madara, 1188 Play ekrānšāviņš

Enerģiskajai “Ērkšķu” projekta dalībniecei Madarai ir tikai 24 gadi, bet vairāk kā piecus no tiem viņa ir pavadījusi ieslodzījuma vietā. Savos jaunajos gados viņa piedzīvojusi vairāk dramatisku notikumu, nekā citi sirmu vecumu sasniegušie, taču šādu pieredzi nenovēlot nevienam. Arī šobrīd pilnīgi brīva meitene vēl nav – pa taisno no cietuma nonākot šova filmēšanas laukumā, viņas pārvietošanās tiek stingri uzraudzīta.

“Tas viss sākās internātskolā, uz kuru mani nosūtīja. Tur regulāri notika iedzešanas, es ātri kļuvu atkarīga. Jau sestajā klasē es ierados uz eksāmenu pamatīgā reibumā, un drīz vien mani no tās skolas izmeta. Sākās klaiņošana, nakšņošana, kur apgadās, iztikai – zagšana. Tiklīdz parādījās jelkāda nauda, tā tika iztērēta alkoholam. Un sliktākais ir tas, ka iereibusi es kļūstu ļoti agresīva.”

Kad Madarai bija 17, notika ballīte, kura uz visiem laikiem mainīja viņas dzīvi. Tās laikā tika nogalināts cilvēks. Lai gan Madara saka, ka uz to brīdi bijusi jau “atslēgusies”, arī viņu atzina par vainīgu un piesprieda septiņus gadus ieslodzījumā.

Kā Madaru, kura, starp citu, ir arī diezgan talantīga hiphopa māksliniece, uztvers pārējās meitenes, kā viņai veiksies – skatieties turpmākajās “Caur ērkšķiem uz ..” epizodēs.

Skatieties arī:

Iepazīstieties - "Ērkšķu" piektās sezonas dalībnieces

Izvarota un nežēlīgi sista - "Ērkšķu" Marija par bērnībā piedzīvotajām šausmām

"Ērkšķu" Lilita par audžu ģimenē un ārstniecības iestādē piedzīvoto vardarbību

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...